Bowlingové zprávy

8. září 2017 v 16:49
Už dlouho jsem tady nepsala o našem bowlingovém přeborníkovi Lukym. Účastní se téměř každý víkend některých bowlingových turnajů.

Foto z turnaje v Olomouci

Ve dnech 23. a 27. 8. 2017 se na centru Bowland Šantovka V Olomouci odehrál druhý turnaj série Kegel Prestige Tour. Turnaje se účastnilo 81 hráčů.

Zvítězil náš Luky s 1297 body a průměrem 216,17 na hru. Jako druhý se umístil jeho věčný soupeř , který je taky z jednoho klubu jako Luky.

V neděli, 3. září 2017 se na herně Bestbowling Zličín uskutečnilo finále Czech Masters 2017. Celkově se do bojů zapojilo 41 hráčů. V semifinále se k 18 postupujícím přidali vítězové celoročního pořadí v jednotlivých kategoriích, kteří měli právo postoupit rovnou do semifinále. Hrálo se na součet čtyř her a nejlépe zahráli zase ti dva, tedy Luky a jeho kolega ale v opačném pořadí. 4 hráči postoupili do finále. Náš Luky skončil jako druhý. Hlavní cenu, a to letecký zájezd od cestovní kanceláře FIROTOUR v hodnotě 50.000,- Kč, získal celkový vítěz a Lukyho věčný soupeř Jarin. Škoda, ale i tak dobrý, ne?

Foto z turnaje v Praze

Ale co si myslím, že je opravdu velký úspěch je to, že Luky dostal "divokou kartu" a jako první byl jmenován do reprezentace bowlingu na turnaj v LAS VEGAS, kam letí tuším v říjnu nebo listopadu letos.

Ukazuji aspoň pár obrázků z hotelu, kde bude ubytován i Luky a ten poslední je přímo z herny, která v hotelu je.

Určitě bude dobře reprezentovat naši republiku i s ostatními, ale taky se určitě podívá tam, kam by se jinak jen tak nedostal.