POŘÁD PŘEMÝŠLÍM PROČ?

13. září 2011 v 16:47 | já |  JEN TAK
Já osobně jako člověk nemám ráda konflikty a proto se také snažím je nejen nezpůsobit druhým, ale také jim předcházet.

Blog mám už tři roky a nikdy jsem zde neměla s nikým problém. Je pravda, že než jsem přišla trochu ve známost "mezi lidi", tak to chvíli trvalo, ale přesto nebyly nikde žádné negativní ohlasy či komentáře.

V poslední době se mi stalo dvakrát, že jsem měla bezesné noci. Prvně to mí stálí návštěvníci mého blogu mohli vidět na vlastní oči, když mi NĚKDO - nevím, byla-li to žena či muž - napsal ještě poněkud slušně jako staré paní, proč si tady kazím oči - jinak řečeno co tady ta babka dělá, její stránky se mi nelíbí, ať to zabalí a nechá mladým. Tak to samozřejmě řečeno nebylo, ale vyznělo to tak. Je pravda, že mí čtenáři, kteří mne na rozdíl od toho NĚKDO mohou, mu to slušně "nandali", ale mrzelo mne to a dost. Tak si říkám PROČ? Proč je někdo tak zlý a negativní, co mu tak na mně vadilo, čím jsem se ho dotkla? Nejsem si ničeho vědoma a opravdu, ač tak třeba nevypadám nebo nepůsobím, vždy mne to velice vezme. Nikdy jsem nevyvolávala hádky a když už bylo něco takového nezbytné, nevydržela jsem se dlouho hněvat.

Včera jsem měla další "nervák". Zase NĚKDO napsal mým jménem tak negativní a sprostý komentář člověku, kterého si vážím a já se to dozvěděla až od něho, když se mě ptal právem - ZA CO? Napřed jsem nevěděla "která bije", a když jsem to zjistila, tak jsem byla ze všeho tak špatná, že jsem začala chvíli přemýšlet i o tom, že psaní nechám.

Já přece vím, že se "není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem", ale mně když se něco nebo nějaký blog nelíbí, tak už tam nejdu, ale rozhodně tam nenechávám negativní natož sprosté komentáře. To tedy ne.

Já vím, je doba všelijaká, lidé jsou na sebe někdy navzájem hodně zlí, ale proč, když jsem s něčím nespokojená, tak si mám vybíjet zlost na jiných, že?

Tak jsem si nakonec řekla, že NE, tedy nenechám psaní, protože 99,9 % lidí, kteří čtou můj blog, jsou lidí báječní, našla jsem zde spoustu přátel, které mám ráda, tak proč bych to měla všechno hodit za hlavu?

Proto budu dál psát o životě a mé milé rodině a komu se to nebude líbit, tak mi prosím promiňte a už se sem pak nevracejte, ano? Děkuji za pochopení.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Iveta Iveta | Web | 13. září 2011 v 17:18 | Reagovat

Ježurko tomu nerozumím? Někdo NAPSAL TVÝM JMÉNEM někomu jinému komentář??
Vždyť to je nejen sprosté, ale sakra divné, proč se někdo skrývá za tvé JMÉNO?

To že nás tady "mladí" a "děti" nemusí a diví se, co my "staříci" zde děláme, dala nedávno značně najevo svým článkem jedna slečna, která, když jsem vám všem staršího věku napsala ODKAZ (pouze TO) na její blog - mě v dalším svém článku jmenovala jménem a psala o mě, jako bych já jí ublížila! Přitom jsem jí jen udělala reklamu a sama jsem souhlasila s jejím stanoviskem jací jsou důchodci hrozní! Místo pochvaly, že s ní souhlasím, mi to pěkně nandala!-:((
Taky jsem chtěla přestat psát - vzalo mi to absolutně chuť a přemýšlím o tom dosud - tak to už budeme dvě, když toho také necháš.
Dneska zřejmě mají mladí zelenou a lidé, kteří druhým nepřejí je víc než dost.
Mohu-li promluvit za sebe NEPŘESTÁVEJ psát, já si tě vždy každý den otevírám a těším se na tvé články.-:)))

2 babi Maňasová babi Maňasová | Web | 13. září 2011 v 17:50 | Reagovat

Libuško, tohle se mi taky párkrát stalo - vyloženě zlý komentář. Naučila jsem se ignorovat je, ani je nemažu, jen ať si každý udělá o tom dotyčném (většinou anonymním) návštěvníku obrázek. Je mi to jedno. Píšu pro přátele, píšu tak trochu i pro sebe. Víš, všichni lidi na světě nejsou hodní, je tu i pár závistivých, nechápajích nebo vyloženě zlých. Naštěstí jsou v menšině :-) Rozhodně se jimi nenech odradit.

3 Kristy Bee Kristy Bee | Web | 13. září 2011 v 17:56 | Reagovat

Bohužel, někteří lidé si prostřednictvím internetu vylévají emoce a to i ty negativní a hledají kdejakou hloupou záminku, jen aby se mohli posmívat, hádat se a vyhrát, získat převahu nad někým jiným. Je pravda, že blogy jsou záležitostí z veliké části zejména mladých lidí, dětí a puberťáků a tak si kdekdo z nich dovolí posmívat se někomu, kdo je, co se věku týče, v menšině.. Slečna si fandí, protože je tu silné zastoupení lidí jejího věku, kteří by se pravděpodobně postavili na její stranu... Ale myslím, že negativní komentář může napsat a spor vyvolat i člověk starší, proč by nemohl? Jde spíše o to, že dospělý člověk má povětšinou jiné starosti než posmívat se lidem kvůli jejich věku, a možná nejde ani tak o starosti, spíš si víc uvědomuje, že to je vlastně úplná hloupost něco takového dělat, protože každý, i ta slečna, bude jednou starý a ještě za to bude ráda, když se toho dožije. Ale jak říkám - myslím si, že komentář typu "Blog se mi nelíbí" může napsat kdokoliv, o tom nerozhoduje věk ani nic takového, záleží prostě na vkusu a na otevřenosti člověka - někdo mlčí a mlčky také odejde, jiný se prostě neudrží a musí světu zdělit, že se mu daná věc nelíbí. Nicméně, ať už tak či onak - rozhodně si takovéto komentáře nesmíte brát osobně! Nezapomeňte, že jste na internetu a jak už jsem řekla, jsou zde lidé, kteří vůbec neřeší kdo jste, chtějí prostě jen za každou cenu vyvolat horlivou diskuzi a zvýšit si návštěvnost blogu, i to je jedna z možností, jak si vysvětlit chování oné slečny :) Kdoví jestli Vám nezávidí popularitu a to, kolik tu máte pravidelných návštěvníků.

4 Shariony Shariony | Web | 13. září 2011 v 18:01 | Reagovat

Ježurko! Nic si z nich nedělej! Taky mi jedna ženská jednou napsala hnusný komentář, dokonce veřejně, ne na mém blogu a úplně tě chápu.. Taky mě to vzalo tak, že jsem skoro dva dny brečela a ptala se, proč. I jsem o tom napsala článek, jestli si vzpomínáš. Vzkázala jsi mi tohle: "Nic si z toho nedělej, drzí a sprostí lidé by se měli ignorovat.", tak to teď píšu já tobě. :-) Taky jsem chtěla blog zabalit a přemýšlela jsem o tom dost i nedávno. Proč tady jsou takoví lidi, když blog by měl být místem, kde se dá odpočinout, přečíst něco zajímavého nebo se rozveselit? Proč jsou takoví lidé? Ale oni jsou všude, bohužel i v reálu. Piš ale dál, nedej se odradit! Jsou to zakomplexovaní lidé, jinak by to nepsali. A je možné, že je to jeden a ten samý člověk. Kašli na něj zvysoka! :-) Jsem moc ráda, že tu píšeš!

5 Shariony Shariony | Web | 13. září 2011 v 18:06 | Reagovat

[1]: Jsem na tom stejně, taky o tom kvůli jednomu člověku přemýšlím doteď, i když mě nenadávala za věk, protože byla ještě starší - tedy bohužel nejen mladí se takhle dokáží chovat.

6 Kitty Kitty | E-mail | Web | 13. září 2011 v 18:37 | Reagovat

Tak tento postesk mě přímo vyhodil ze židle! ??? Blog je Tvůj, piš si po svém a na pitomce kašli. Vidíš sama: potřebujeme Tvé úvahy a články, jsi blogová stálice a na nepřejícníky a hlupce zvysoka... Ty to neuděláš a dáš si předsevzetí, že se zde budeš dobíjet a ne ztrácet náladu!!! Na to PROČ nemůžeš přijít, to jen nějaký mrzout nemá náladu nebo se chce zviditelnit! Nenech se vyhodit z pohody! Jeď dál, to by bylo! Máme k Tobě cestičku vyšlapanou a i Ty nás potřebuješ - komentáře, které reagují na látku článku, potřebuješ jako my. Kam bychom chodili? :-P  :-)

7 Alča Alča | Web | 13. září 2011 v 19:19 | Reagovat

Rozhodně ničeho nenechávejte a pište dál!!! :) Máte stálou základnu čtenářů a ti by bez vašeho blogu byli určitě smutní ;) Zlí lidé jsou a vždycky byli, chce to se proti nim obrnit a prostě je ignorovat.
První výtka kvůli vašemu věku mi přijde naprosto mimo - každý má právo psát, každý má právo plnohodnotně žít a nezáleží na tom, jestli má 20 nebo 50. Tenhle server byl vytvořen pro všechny, ne jen pro určitou skupinu..
A to že někdo píše komentář vaším jménem - páni, to je síla, to je vážně sprosté... Ale pokud se to vysvětlilo, tak už si z toho nic nedělejte a prostě jeďte dál :) Stojí to za to :)

8 Ell-e Ell-e | Web | 13. září 2011 v 19:30 | Reagovat

Vždycky se prostě najde nějakej debil. Omlouvám se, že jsem sprostá, ale v jistých situacích to jinak neumím. :) Nechápu to asi tak stejně jako vy. Váš blog je úžasný, už jen kvůli tomu, že nejste nějaká patnáctka, která má módní blogísek a která je je jedna z miliónu. Lidi mi měli být rádi, že blogují i ti pokročilého věku a můžou nám tak nabídnout možná trošku jinej náhled na svět.
Je mi 18, na váš blog chodím ráda a tak mě těší ta informace, že se psaním končit nechcete. Držím vám palce, aby se už nic podobného neopakovalo.

9 Gerry Gerry | Web | 13. září 2011 v 19:31 | Reagovat

Obdivuju takovou paní, jako Vy, že vlastní blog a dokáže takto psát, sprosté urážky a nadávky na blog jsou jenom výlev lidí, co nemají soudnost, přeju, aby jste měla jen samé dobré lidi na blogu.. :D

10 otavinka otavinka | Web | 13. září 2011 v 19:46 | Reagovat

Milá Ježurko!
Taky už jsem musela čelit sprostému komentáři a moc mi to bolelo. Jenže zlo a závist jde spolu vedle sebe a bohužel existují tací, kteří mají radost, když to zlo mohou projevit. My slušňáci jsme z toho většinou dlouho vykolejení, ale to je právě to, co anonymní psavci a pokrytci, schovávající se za existující jména chtěli dosáhnout a ono se jim to podařilo. Já tomu sice stále nerozumím, jak to jde udělat, na to moje počítačová gramotnost nestačí, ale prosím Tě nenechej se naštvat tak, abys uvažovala o ukončení blogu. Kam bych chodila pro pozitivní energii ? Chodím k Tobě každý den a pokud zrovna nenapíšu komentář neznamená, že jsem tam nebyla. Přeji Ti pevné nervy a hodně pěkných písmenek, které nás postaví na nohy, když už nemůžeme. Pa,pa :-)

11 lucka345 lucka345 | Web | 13. září 2011 v 20:17 | Reagovat

Jestli někdo napsal komentář Tvým jménem (já to tak pochopila), tak to už tu bylo. To tady kdosi dělal asi před 2 roky. To je hnus, ale nic si z toho nedělej. Dělá to nějaký hlupák.
Mimochodem, koukni ke mě na komentář č. 9:
http://lucka345.blog.cz/1102/kukatko-do-minulosti-ii
Lidé jsou zkrátka různí. :-D

12 ruža z Moravy ruža z Moravy | E-mail | Web | 13. září 2011 v 23:02 | Reagovat

Napsala jsem komentář- a spadl, Ježurko, zkusíš jestli je někde ve správě, až tu budeš. Vydrž, piš, já to mám dávno i později také za sebou.

13 annapos annapos | E-mail | Web | 14. září 2011 v 0:24 | Reagovat

Milá Libuško, problém je v tom, že jsi moc hodný a milý člověk, nikomu nechceš ublížit, nikoho se nechceš dotknou a na takový hrubý pytel je třeba hrubá záplata, já od té doby co se ti to stalo hledám možnost jak toho duševního chudáka najít, mám známého admina, a ten pomůže a jistě až si udělá trochu času tak zjistí kdo ten nevychovaný je a pak si na něm všichni smlsneme, ať se těší.

14 Latryna Latryna | Web | 14. září 2011 v 6:20 | Reagovat

Plne súhlasím s vyššie napísanými komentármi - kašli na blbcov, píš ďalej tak ako sa Ti žiada a neprestávaj, veď sama vidíš, koľko máš blogových kamarátov! Zdravím :-)

15 Zdeňka Zdeňka | Web | 14. září 2011 v 8:43 | Reagovat

Milá Ježurko,nepřestávej!!! Moc by si nám chyběla. Myslím, že ti jen závidí kolik tady máš přátel a komentářů a návštěvníků.Na každé louce se najde i plevel, který závistivě kouká na kopretiny. :-)

16 Kitty Kitty | E-mail | Web | 14. září 2011 v 9:24 | Reagovat

[7]: Moje řeč - věk není tělesná vada. Ba přímo naopak! Ježurka je kočka vitální. A případné zavrzání tělesné mašiny řeší, tak co. Mladým budou taky klepat ventily a kdoví jak se budou udržovat...

17 Kitty Kitty | E-mail | Web | 14. září 2011 v 9:27 | Reagovat

[13]:Jo tak na to se těším!!!!! Hledejte, ať pitomci a sprosťáci nemají šanci a jistotu, že je nikdo nepojmenuje. A pak se do něj dáme - aspoň já s gustem... :-D

18 signoraa signoraa | Web | 14. září 2011 v 12:44 | Reagovat

Libuško, vůbec se nedivím, že jsi uvažovala o tom, že skončíš. Bohužel s negativními ohlasy se setkáváme asi všichni. Taky už jsem si několikrát říkala, zda by nebylo lepší skončit, ale pak jsem tu myšlenku zavrhla. Ne, nebudu končit, neudělám radost tomu, který se chová hnusně. Pár komentářů jsem smazala a jedu dál.
Také nemám ráda konflikty, protože každý mě rozhodí na hodně dlouhou dobu. Nejhorší na tom je, že já potom přemýšlím a říkám si, zda chyba není na mojí straně.
Nekonči prosím, na tvůj blog chodím denně, patříš mezi ty, ke kterým se moc ráda vracím. A určitě nejsem sama. :-)
Jen si řekni, že nejhorší na světě je srážka s blbcem.

19 nar.soc. nar.soc. | E-mail | 14. září 2011 v 12:47 | Reagovat

Je známé heslo " máme hory, máme doly, máme lidi, máme voly". Všechno jsou to objekty bohumilé a není třeba nad tím bádat. Dospělé lidi nepředělá ani kriminál. Co nejde změnit, lze naštěstí přežít. Z negativních komentářů na mne osobu bych mohl sestavit knihu a k čemu?

20 jezura jezura | Web | 14. září 2011 v 17:03 | Reagovat

Poděkování všem jsem tentokrát dala do celého příštího článku. Díky, díky, díky.

21 adaluter adaluter | Web | 14. září 2011 v 17:29 | Reagovat

Co ještě dodat, Ježurko, sem tam padne blbcovo oko i na slušného člověka. Když se koukneš na některé diskuse, třeba na Novinkách, nebo na některém s bulvárních zpravodajů, tam se to hulváty, sprosťáky a vypatlanci, jen hemží. Anonymita dělá s některými lidmi divy, do očí by si to nejspíš netroufli, ale jakmile se mohou skrýt za nicneříkající přezdívku, najednou jsou z nich borci, kterým je svět malý. Ve skutečnosti jsou to zakomplexovaní chudáci, kteří si takhle zvedají své ubohé sebevědomí. Něčím takovým si nesmíš nechat zkazit den a už vůbec ne radost, kterou tobě i nám přináší tvůj, jako sluníčko rozzářený blog, plný pohody, optimismu a pozitivního myšlení. Co takové tupce naštve nejvíc je, když jim nevěnuješ víc pozornosti, než obtížnému hmyzu, kterým ostatně jsou. ;-)
Takže ať tě ani nenapadá, tady s tím praštit. :-D

22 Maruška-Fukčarinka Maruška-Fukčarinka | Web | 17. září 2011 v 20:12 | Reagovat

Ježurko tak víš co já ti to hned tady napíšu-nevšímej si takových komentářů- vždyť mi tě známe, rádi tu chodíme a komu se u nás nelíbí ať k nám nechodí. My budeme takovéto individua přehlížet jako širý lán :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama