TALENTMÁNIA aneb ĆESKO SLOVENSKO MÁ TALENT?

1. října 2010 v 13:03 | já
Chci-li napsat můj názor na téma tohoto týdne - tedy TALENTMÁNII - přiznám se, že se koukám jen když je na Česko Slovensko má talent zrovna reklama. Ano, správně, dala jsem přednost "talentům" na stanici Prima, jednak proto, že si myslím, že to je originál a také proto, že většinu porotců na stanici Nova prostě nemusím.
Ale budeme-li objektivní, tak spousta jakoby talentů tam nemá opravdu co dělat a divím se, že si vůbec troufli vystupovat v této soutěži. Říkala jsem si, že buďto mají trochu nižší IQ než ti ostatní, nebo se jednoduše chtěli zviditelnit za každou cenu.
Někdy je to opravdu dost úsměvné, někdy zase spíš k pláči. Někteří se snaží zapůsobit na city nějakým handicapem, někdy oprávněně, jindy ne.
Je to na každém, jak tuto soutěž pojme, nebo zda se to vůbec líbí a věřím, že někdo tento druh zábavy vůbec nemusí a budu-li upřímná, taky bych se bez toho minula. Je to spíš zvědavost, co mě "nutí" se koukat a také hranice, za kterou soutěžící půjdou.
Jedno je ale jisté. Jsme soutěživý národ, soutěží se stále a ve všem možném, tak si lidé říkají, proč to nezkusit, ono to někomu opravdu vyjde, ale je to o obrovském štěstí, náhodě, ale hlavně talentu, opravdu.
Tak přeji všem těm šikovným hodně štěstí a ať to vyhraje ten NEJLEPŠÍ!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Slečna eS. Slečna eS. | Web | 1. října 2010 v 14:08 | Reagovat

Krásně napsané, já na to jsem asi stejně, "československo má talent" u mě zvítězilo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama