NETUŠENÁ VNITŘNÍ SÍLA

4. října 2010 v 16:03 | já
Ano, je to tak. Nikdy bych nevěřila, co vše se dá zvládnout, aniž člověk tuší. Když jsem byla ještě mladá, tak jsem toho zvládala víc, o čem jsem si myslela, že to je nad moje síly. Většinou to ale nebylo nad síly fyzické. A teď ano.
Můj manžel už asi tak tři týdny má pořád nějaké zdravotní problémy, (nebo dobře simuluje :-) ), ale co je důležité, tyto zdravotní problémy se nedaří zvládnout ani lékařům. Snad nemusím ani dodávat, že tím pádem je i jeho psychika na bodu mrazu. No a jak tak běhal po doktorech, pak na injekce, tak jsem chodila sama nakupovat. Všichni, kdo nás zná, tak jedině jako "dvojku", protože chodíme stále celá léta všude spolu, tedy i nakupovat a nákup nosí manžel na zádech v batohu.
Já se vydala do supermarketu jen se dvěma taškami, ale to jsem netušila, jak to bude těžké. Opravdu už od mladších let kvůli páteři jsem toho nikdy moc neunesla v ruce, ale když člověk musí, tak musí. Taška byla fakt těžká a já to zvládla! Sice jsem toho měla dost, ale zvládla a to si považuji u mne za úspěch! Další den se situace opakovala co se týče nákupu a včera, ani nemluvím. Tohle nebylo tak o fyzické síle jako o tom, překonat tu bolest a práci dodělat. Vzhledem k tomu, že manžel odpadl asi v polovině, musela jsem si práci odložit a pokračovat po uvaření oběda, ale řeknu jedno. Tenhle nápor bych opravdu často nevydržela. Ale mohla jsem si dovolit naříkat nebo to vzdát, když už odpadl manžel? Nemohla. Byla jsem totiž ráda, že jsem dostala tašku jablek, manžel MILUJE štrúdl, tak jsem něco také potřebovala uložit na zimu, ne?
A co z toho vyplývá? My, ŽENY, my vydržíme opravdu hodně! Neříkám, že víc než muži, ale někdy - no někdy to tak vypadá. Tak všem hodně sil a žádné zdravotní problémy aspoň v době, kdy je nejmíň potřebujeme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aundrey Aundrey | 4. října 2010 v 16:37 | Reagovat

Můžu se zeptat, kolik ti (vám) :D je?

2 jezura jezura | Web | 4. října 2010 v 17:46 | Reagovat

Ano, můžeš - už dost, 69 let, já to netajím, není proč.

3 krajkářka krajkářka | 27. října 2010 v 9:26 | Reagovat

Tak, na ta léta je to opavdu dobrý výkon. Já chodím nakoupit sama, většinou, s batohem. S taškou bych to nedala ani náhodou. S manželem nakoupím polovinu a neustále se po obchoďáku hledáme. Stojím pak s košíkem u pokladen a jak blbec vyhlížím, kde se objeví. Že by manžel onemocněl, to je má nejhorší noční můra. Kvůli atmosféře v domácnosti. To je pak totiž naprostá deprese. Jediná výhoda je, že jsem takový pesimista, že každá odchylka od stavu katastrofy mi připadá ještě dost, nad očekávání, dobrá.,,Vždyť se , zatím, nic neděje." říkám si.

4 jezura jezura | Web | 27. října 2010 v 17:03 | Reagovat

[3]: Díky za krásné komentáře, kdybyste mi dala kontakt na váš web, také bych se tam ráda podívala, ano?

5 DavidGah DavidGah | E-mail | 29. července 2017 v 11:34 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиотчистим интернет от ваших данных Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

6 Mariaon Mariaon | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 13:38 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться принципиально новых ощущений помогут секс-игрушки

Один из самых популярных способов достигнуть невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью просто добиться дополнительной симуляции особо чувствительных зон и точек на теле. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это укрепит вашу связь и поможет стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены эрекционные кольца, наручники, различные стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы точно сможете отыскать то, что придется по душе вам обоим.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и другие интим-товары вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

7 Aaaucetag Aaaucetag | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 11:13 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

8 DannyBum DannyBum | E-mail | Web | 11. srpna 2017 v 15:02 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama