KONEČNĚ ZASE KOMPLETNÍ

12. září 2010 v 16:44 | já
Ano, byla jsem moc ráda. Sešli jsme se zase po delší době všichni a dodatečně, ale přece jsme slavili. Sice s měsíčním zpožděním, ale rádi a upřímně.
Včas to slavit nešlo, protože i dcera byla s rodinou "vyhoštěna" na tři týdny z domova, protože si nechala udělat lepší koupelnu než tu panelákovou. Jaký měla "binec" jsem už nejen psala, ale i ukazovala. Takže to týden dávala trošku dohromady, ale ještě není všem "dnům" konec a když už se něco dělá, tak důkladně! Zítra prý pokračuje na druhé straně bytu zase s něčím jiným, tak ji lituji, ale zase to bude mít potom všechno krásné! Třeba jako tuhle nádhernou oranžovou koupelnu!

A teď bych zase ráda nějaké foto z našeho sezení. Je vidět, že jsou lepší fotky, protože nejen, že jsem je nefotila já, ale je to pořádným foťákem!


Terka a Lada
A to jsou obě oslavenkyně! Blondýnka Lada slavila dodatečně jmeniny a důležitější, tedy narozeniny a to 17. slavila brunetka Terka.
Terka se šampusem
To bylo radosti! Aby ne, také bych to brala, ale nedá se nic dělat, v tomhle je to opravdu spravedlivé!
Terka + Zd.
Tady se raduje s maminkou (jako dvě sestry, fakt), že zvládly ten úklid, no a taky z narozenin.
Terka a Tomík
A tady s bratříčkem, ovšem musela si už stoupnout na stoličku, jo bejvávalo, že byla větší!
Děti-září 2010
Ano, zase se chlubím svými vnoučaty, už se zase změnilo pořadí. Vždy se děti řadily dle velikosti, děvčata už nerostou, zato kluci! Určitě se ještě "vytáhnou" oba dva! Jsou to mí miláčkové!
My u Terky
Také jsme tam byli, to je vidět, že a bylo nám tam mooooc dobře, na mně je to obzvlášť vidět, ale manžela omlouvá to, že neviděl dceru, že nás fotí, jinak by se určitě taky usmál.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama