TO BY BYLY MYŠI, aneb

17. srpna 2010 v 14:13 | já
... JAK SE MI ROZBIL MOBIL.
No to bylo dnes tedy něco. Mobil přes noc vypínám, no a ráno při zapínání mi hlásil, že chce do nabíječky a nedal pokoj, až jsem ho tam strčila. Byly jsme dnes s dcerou domluvené, že přijedu za ní do sousedního města a podíváme se po krámech, jestli bychom neobjevily něco hezkého. Ráno ale hned po probuzení vidím, že prší. V dešti se mi moc "courat" po obchodech nechtělo, tak jdu po snídani k mobilu (nabíječka s ním byla až v zadní místnosti), že se domluvím s dcerou. Ta mi mezitím poslala SMS s podobným návrhem, tedy že nic. Tak jsem jí zavolala, domluvily jsme se, že tento "výlet" už po několikáté zase odsuneme, já nechala mobil v nabíječce a šli jsme s manželem nakoupit. Když jsme se asi po hodině vrátili domů, tak jsem šla, že zavolám mamince. Volám, volám, dovolati se nemohu. Tedy ne, že by mi to nebralo peníze, ale slyšet nebylo nic, ani já maminku, ani ona mne. Zkouším to znovu, zase nic, jen mi to zase "sežralo" peníze za minutu hovoru. Pak to zkoušela maminka a samohřejmě také zbytečně. Vzala jsem tedy manželův mobil, vše vysvětlila a domluvila a už jsem měla v hlavě brouka, co se to stalo s tím mobilem, když ráno ještě fungoval a tak cca za hoďku a půl nic. Kontrolovala  jsem snad všechny funkce a podle mne byly v pořádku. Vzala jsem si na pomoc příručku a zase nic. To už mě nic jiného nenapadlo, než opraváře. Tak jsme se hned po obědě vydali do města, zeptat se do jednoho obchodu s mobilními telefony, zda-li nějaký takový v našem městě funguje. Bohužel nás tušení nezklamalo. Nefunguje. Prý ve vedlejším našem okresním městě ano a prodavačka řekla přesně, ve kterém nákupním centru. Kecala. Ihned jsme tam jeli a nic. Zase nás odkázali jinam, ale protože manželovi byla zima a začalo zase pršet, rozjeli jsme se domů. Celou cestu se mi přitom dál kouřilo z hlavy, jak jsem stále přemýšlela, že to není jen tak, z ničeho nic, aby mi ohluchnul mobil. Tak říkám manželovi, že doma ještě něco zkusím! Zkusila a co myslítěë? FUNGUJE! Ale opravdu nevím, jak se tohle mohlo stát, ale jsem moc ráda, že jsem na to přišla sama, že mi to ale trvalo! Přitom by stačilo jen trochu ochoty v obchodech, kde jsem se informovala, přece jen to byli podstatně mladší lidé a určitě k těm mobilům mají lepší vztah než já, babka! Ale šikulka, musím se pochválit sama, stejně to za mne nikdo neudělá! Tak hezký den!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cheerful Lady Cheerful Lady | E-mail | Web | 17. srpna 2010 v 20:13 | Reagovat

No jo no, ráda se učím jen to, co mě baví. A to gympl bohužel jaksi nezahrnuje. Jsem tam rok a už se těším, až budu pryč :). Opravdu to tam nemám ráda, ale dneska jsem zrovna přemýšlela, že bych na to měla jít z nějaké jiné strany, aby to nebylo až zas tak strašné, ale bohužel nevím jak, zatím to bylo jenom nutné zlo. Ovšem vím, že tohle není žádný problém a nesnáší to tam všichni, takže si nemůžu stěžovat a stačí se těšit na to, až to konečně budu mít za sebou :D.
Dobře, že jste té paní s voňavkami utekla, ono je to někdy složité :D.

2 Cheerful Lady Cheerful Lady | E-mail | Web | 17. srpna 2010 v 20:16 | Reagovat

Jste moc šikovná ;). Ty elektronické přístroje jsou potvory, někdy se jim prostě zachce nefungovat :D.

3 diviznacka diviznacka | E-mail | 11. prosince 2010 v 23:19 | Reagovat

Dobrý večer, milá bábinko. Dala jsem se zlákat ke čtení Tvých článků a nelituju. Je mi taky přes šedesát, tak snad nebude vadit to tykání. Články mi mluví z duše, taky tak píšu na blog - i když teď mám smutek pro synovce... Budu číst dál a zvu Tě na svůj blog, kde se taky dají najít i šťavnaté články, i když (zase) před tím měsícem, teď ještě smutním a nejde mi psát nové články. Snad se to zlepší, nabírám inspiraci i ve  Tvých článcích. Piš, je to dobrý styl i náměty. Ach jo, čekám, kdy to půjde psát i mně. Zdraví Kitty.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama