VYSVĚDČENÍ - JAKÉ BYLO?

2. července 2010 v 12:19 | já
Tak už zase skončil jeden školní rok, hrozně to letí, ale tohle si asi nemyslí děti a studenti. Těm zase utečou prázdniny! Ale stejně, za půl roku už budou zase Vánoce a noci už ubývá, no já vím, nic s tím nenaděláme, to jen tak na okraj.
Vlastně jsem se chtěla pochlubit s těmi našimi gymnazisty. Luky, to je vnuk od syna, skončil kvintu a o jednu dvojku mu uteklo vyznamenání. To je krásné, ne? Vezmu-li v potaz to, že buďto trénuje nebo hraje bowling, tak je to OK!
Terka a Tom, vnoučata od dcery, výborně! Terka dokončila druhý ročník čtyřletého gymnázia a měla krásné pouhé dvě dvojky, tedy vyznamenání! Ještě musím říct, že jako jediná z celé třídy měla jedničku z matematiky! Šikulka, když zvážím, že měla jedničku i z češtiny! A její mladší bráška Tom? Ten ukončil sekundu také krásně, měl jen tři dvojky, tedy rovněž vyznamenání a vzhledem k tomu, že učení doma moc nemusí, protože věčně sedí u compu a vymýšlí a vymýšlí - chystá se totiž jednou na programátora, tak uvidíme, zda mu to vydrží!
Všem přeji ještě hodně takových krásných vysvědčení! Jsou to šikulky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gil-horatio-mac gil-horatio-mac | Web | 2. července 2010 v 12:28 | Reagovat

Ahoj, mohla by jsi hlasovat pro Madame Break- Sarah Wayne Callies na http://housencinblog.blog.cz/1006/vyhodnoceni-4-kola-5-kolo-sonc-finale#komentare ?
Děkujeme a rády oplatíme :) :)

2 AA AA | 2. července 2010 v 13:00 | Reagovat

Ahoj , hlásni za Guga tu : http://phoebeqenqa.blog.cz/1006/1-kolo-sonopach  - mocinky odvďačím !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama