MILOSRDNÝ OSUD

17. července 2010 v 12:31 | já
Tak jsem psala začátkem července, jak to dopadne, jestli pojedeme nebo nepojedeme na tu naši další mini dovolenou, a představte si, ono to vyšlo! Jeli jsme v pondělí a už včera jsme se vrátili. Ne, že by nás tak zničilo to horko, i když to bylo někdy strašné, ale měli jsme to tak rezervované, stačilo. Byli jsme jako loni ve Františkových Lázních, kde se nám loni moooooc líbilo a musím zase letos dodat, že je tam opravdu "jiný" vzduch. Zdá se to neuvěřitelné, ale ono se tam to horko opravdu lépe snášelo než tady. Po příjezdu domů jsme byli hned "mrtví", špatně se dýchalo a tam jsme se zdaleka tak nepotili jako tady. Inu, ovzduší už nám tady trochu vylepšili, ale asi úplně zlaté to nikdy nebude.
Ve Františkových Lázních jsme také přes poledne moc nechodili ven (pouze na oběd), ale hlavně jsme si tam užili tamější AQUAFORUM. Ne, že bychom si zaplavali, manžel je úplný neplavec a já plavu jen když mi jde o život, ale vyřádili jsme se v bazénu s různými masážními tryskami, vydrželi jsme v něm víc jak hodinu! Pak jsme ještě přeběhli z tohoto venkovního bazénu do vnitřního, kde byla i vířivka a další parádičky, no a dvě hodiny uběhly jako ta voda! A navíc nám tady v době opravy horkovodu odstavili teplou vodu a tam jsme se mohli denně koupat nejen v bazénu, ale i v té "naší" koupelně. Stravování jsme měli také výborné, takže celkem pohoda. Uteklo to dost rychle, ale jak se říká, že všude dobře, doma nejlíp. Tak si toho považujme. Snad nám to ještě letos vyjde někam na pár dnů, uvidíme.
FL 2010 Ota
Tady jsme byli na kávičce, manželovo celkově první, mé třetí, v tom horku to stačilo.
FL 2010
A tady je vidět, jak i "pod mrakem" je centrum ve Františkových Lázních krásné!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ChasteBitch^^ ChasteBitch^^ | E-mail | Web | 17. července 2010 v 13:11 | Reagovat

Taky tam jezdime docela casto :)

2 Cheerful Lady Cheerful Lady | E-mail | Web | 20. července 2010 v 23:46 | Reagovat

Musím s vámi souhlasit, že ve Františkových Lázních je nejspíš opravdu dýchatelněji než jinde, protože i ta teplota je tam vždycky nižší :).
Ještě tam jsou veverky? Hrozně ráda na ně vzpomínám ;D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama