LÉTO JE LÉTO

6. července 2010 v 12:14 | já
Vím, to jsem neřekla žádnou moudrost, ale v současné době je to opravdu léto jak má být. Tak se také všichni rozjeli nebo rozjedou na dovolenou. Dnes vzpomínám na svou vnučku Terezku, která (ještě nemá 17 let) letí se spolužačkou do Anglie. Už teď by tam měla být. Vydala se tedy už jako samostatná dospělá dívka, ale ta její spolužačka a kamarádka tam má vdanou sestru, u které už párkrát byla, tak trefí, anglicky obě umí dobře, tak nevím, proč si pořád my, jejich starší příbuzní (včetně její maminky) děláme starosti, ne? Věřím, že vše bude OK, že budou děvčata spokojená a vnučka bude mít po návratu o čem povídat. Už sice byla v Anglii jednou, ale to z toho určitě ještě neměla takový rozum jako teď. Já si myslím, že to, co prožijeme a vidíme, něco nového a pěkného, to nám nikdo nevezme, vzpomínky zůstanou a na peníze se koukat v tomto případě moc nemůžeme.
Minulý týden v pátek odjela také na dovolenou rodina mého syna, ti ale všichni čtyři skončí tam, kde se jim v poslední době nejvíce líbí, na bowlingovém turnaji. I když si nemyslím, že by to bylo na umístění na předních příčkách, je to také zkušenost a kdo ví? Třeba se zrovna bude dařit, moc to synovi i vnukovi přeji. Tak hodně úspěchů a vy, děvčata, jim pořádně fanděte!
A ještě my, už nám jedna dovolená utekla, když manžela odvezli do nemocnice, místo odpočinku na rekreaci s rehabilitací měl odpočinek úplně jinde. Nyní v pondělí bychom měli odjet na další krátkou dovolenou, tak čekám, jak to dopadne. Pojedeme, nepojedeme? Bude k nám osud milosrdnější? Naděje umírá poslední, tak budu věřit.
Jinak přeji všem, kteří jsou teď na dovolené, ať jim vyjde vše dle jejich představ, nejen to počasí, ale vše ostatní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama