UŽ ZASE DOMA - HURÁ

20. května 2010 v 17:19 | já
Hurá, hurá, hurá! Manžel se mi už včera konečně vrátil z nemocnice domů. Co mu ale bylo, to zřejmě neví ani doktoři. Pořád se drží toho, že měl v době, kdy měl zdravotní problémy, ve žlučníku kámen, který samovolně opustil jeho tělo. Zdá se vám to nelogické? Mně ano. On se ten kámen asi lekl té léčby v nemocnici a sám dobrovolně přestal trápit.
No, pravda je, že není nemocnice jako nemocnice. Když byl manžel v září v Praze v nemocnici, byla to jiná písnička. Ale to hlavní je opravdu všechno v lidech, to už víme všichni. V nemocnici mu dávali antibiotika, protože měl v těle nějaký zánět, to poznal z odběrů krve i laik jako já, no a to bylo to hlavní. Také se ho ptali, jestli má teplotku, ale teploměr mu nedali. Docela by mě zajímalo, kdyby řekl, že ano, jestli by také chtěli vědět kolik. Já jsem se chtěla informovat u jeho ošetřujícího lékaře, ale ten byl se mnou rychle hotov. Mezi dveřmi, ani se nepředstavil, kolem chodily sestry, řekl mi něco o tom žlučovém kameni, že tam tedy teď není, ale s největší pravděpodobností tam byl a sám odešel (?), byl pořád na odchodu a nic konkretního nevěděl.
No, co naděláme, ještě že máme takovou šikovnou a schopnou praktickou lékařku, která toho věděla víc než..... ještě před tím, než ho poslala do nemocnice. Další kontrola je u ní a tak snad dostaneme i více konkretních informací. Co ale můžeme dělat, když je zle? Jet až do Prahy? Těžko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 26. května 2010 v 10:42 | Reagovat

Tak teď přesně vím, o čem mluvíš. Naše babička byla v nemocnici se žlučníkem před měsícem. Tři dny ji krmily jen čajem. Vůbec jsme nevěděli, co jí můžeme donést, tak jsme se šli zeptat, co že je to za dietu. Tak prý odlehčující a jís prý babička nepotřebuje. :-O
Zajímavé je, jak se to najednou hnulo. Druhý den dostala omáčku s knedlem. A taky jí párkrát přehodili léky s někým jiným, tak si to pak radši sama hlídala.
Naštěstí je už doma.

2 mstajer mstajer | Web | 26. května 2010 v 23:30 | Reagovat

No přesně na tuhle historku jsem si při čtení vzpomněla.Taky jsme si říkali, hurá, hurá, babičku(prababičku) už máme doma!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama