NEKLIDNÁ NOC A KOLOTOČ

13. dubna 2010 v 16:52 | já
Zase jsem si jednou "zaflámovala", ale poněkud jinak, než to bývalo dříve. Tenkrát to bylo daleko příjemnější. Tentokrát jsem si šla lehnout včera večer cca ve 21.30 hod. a ještě v 1,30 hod. jsem nespala. Byla jsem ráda, že mě to nenutilo aspoň sebou "mlátit" ze strany na stranu, ale vydržela jsem ležet v klidu. Co se ale člověku za tu dobu honí všechno hlavou, to je opravdu neskutečné! Je pravda, že už mi večer nebylo "akorát", manžel byl večer také "na odpis" a tak sebou celou noc házel, přehazoval a chvílemi také pěkně "kňoural" a tím se stalo, že jsem byla už zase ve 2 hod. vzhůru a znovu musela usínat. Ne sice tak dlouho, ale ....Celou noc mi také bylo střídavě zima a horko, je až neuvěřitelné, co ta "rozbitá" páteř dokáže.
Ráno to také nebylo nic moc a během dopoledne jsem byla nedobrovolně na kolotoči. Byla to opravdu "síla", jak to se mnou cvičilo, musela jsem si vzít mé "jistící" kapky a lehnout si, vzala jsem si límec, nastříkala se sprejem proti bolesti, ale .... Určitě to znáte, aspoň většina z Vás, kteří si to přečtou včetně mých vnuček, ale já vím, může být hůř.
No a to si vymysleli "hru" na mém oblíbeném rádiu, kde prý můžete vyhrát až 10 tis. Kč, když ráno vstanete hned jak začínají vysílat, tedy v 5 hod. a budete pečlivě poslouchat první nápovědu, prostě nějakou indicii, podle které byste se měli poznat, v 6.30 hod. je další a poslední cca v 7,15 hod. Je to také tak odstupňované, pokud zavoláte až po druhé indicii, a jedná se opravdu o Vás, máte za to 5 tis. Kč a po té třetí "jen" 2 tis. Kč. Napřed tam ovšem musíte poslat sms, aby mohli vymyslet ty nápovědy, pak prý máte "další" narozeniny! Také jsem tam poslala už asi před 3 týdny svoji poznávací sms, ale vstávat v 5 hod. to jsem tedy opravdu nikdy nedokázala, většinou jsem to stihla až na tu třetí nápovědu, ale dnes nic. Takže nevím, co když.... zákon schválnosti na mně funguje docela spolehlivě, ale teď už je to fuk. No řekněte, není to diskriminace těch, kteří si mohou ráno přispat? I když jsem dnes zaspala všechny nápovědy, vyspaná nejsem a doufám, že to večer bude lepší. Tak dobrou noc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cheerful Lady Cheerful Lady | Web | 13. dubna 2010 v 20:43 | Reagovat

Dobrý den, moc Vám děkuji, že jste si na mě vzpomněla, moc mě to potěšilo :). Já se moc omlouvám za neaktivitu, ale snad to brzo napravím, napíšu nějaký článek a také si pročtu ty Vaše :). Jinak se mám skvěle, jen se pořád něco děje, a tak už nestíhám psát na blog :). Před deseti dny jsem se vrátila z Egypta, jela jsem si tam odpočinout a opravdu to bylo super. Krása, starosti doma, klídek :). No, ale po příletu zase začal kolotoč :D. Tak se ještě jednou omlouvám a přeji krásný večer a hlavně hodně zdraví :)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama