JAKÁ BYLA SOBOTA

18. dubna 2010 v 12:41 | já
Tedy jaká byla, taková i maková. Začnu asi tou horší variantou.
Byla jsem domluvená s dcerou už asi týden, že se konečně venku udělalo jaro, tak že zajedeme za mou maminkou do Hodyně. Ona se s dcerou a jejími dětmi už také dlouho neviděla, navíc měla včera svátek, tak jsem si řekla, že to spojíme a maminku překvapíme. Schválně jsem jí už v pátek volala a přála k svátku, dávala si pozor, abych něco neprozradila a těšila se, že ji potěšíme. Je poslední dobou dost smutná, přiměřeně k věku má i zdravotní potíže a hlavně, je hodně sama. Bráška podniká "ostošest" a zaměstnává i švagrovou. Tak jsem nakoupila potřebné věci. které by maminka koupila pro vnučku i pravnoučátka, ještě jsem chtěla v so koupit něco k svačince pro děti a mamince kytičku a nějaké zákusky. Ale bohužel. V pátek večer mi sdělila dcera, že mě nepotěší, ale že nikam nemůže jet. Měla teplotku, kašel, byla jí zima a vůbec špatně, že si půjde hned lehnout. Tak co jsem mohla dělat? Nic. Popřát jí, aby se brzy uzdravila, to je teď důležité a cestu zase odsunout. Byla jsem dost smutná, slzičky na krajíčku, ale říkala jsem si, jsou na světě horší věci, nic se neděje, jen mi bylo líto maminky. Ještě, že jsem jí nic neříkala!
Včera mi psala moje sestra, že i ona měla smůlu! Sestra bydlí v Brně a jednoho syna má ve Zlíně. Měli přijet na víkend a protože má 3 děti, které je také lepší asi šatit než živit, tak si upekla už něco dopředu v pátek, v sobotu ráno si přivstala a začala chystat na vaření a ještě další pečení, když jí zavolal syn, že také bohužel, má horečku, bolí ho v krku, asi prý angína! A protože je sestra sama, říkala si, že by jí to jídlo vydrželo asi celý týden, tak "povolala do zbroje" toho druhého syna, který bydlí nedaleko a naštěstí ji pomohl s rodinou ty zásoby zlikvidovat.
A teď také ta lepší zpráva. Radost mi zase udělali ti "naši kluci" bowlingáři. Zase vyhráli turnaj v Litvínově, Luky v jednotlivcích a oba pak i v kategorii rodič+dítě.
L+L duben 10
Tak aspoň nějaká pozitivní zpráva, gratuluji a těším se, až se zase dcera uzdraví a snad nám ta "přepadovka" u maminky vyjde za 14 dní, držte palce.
PS: Před chvílí jsem se dozvěděla, že Luky dnes vyhrál další turnaj! Paráda! Že by ještě do třetice? Nebylo by to špatné!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama