FOTOGALERIE 13. NAROZENIN VNUKA

26. dubna 2010 v 13:18 | já
Tak právě dnes má můj nejmladší vnuk 13 let. Jak jsem psala včera, tak jsme se na jeho počest sešli aspoň většina rodiny, abychom mu popřáli a tak. No a už včera jsem dostala spoustu nádherných fotografií z tohoto setkání. Jedna hezčí, než druhá, těžko se mi vybíralo aspoň některé:
Tom + TerkaA ze začátku se Tom tvářil všelijak, zvláště při gratulaci své vlastní sestry, je to jasné, jsou normální sourozenci, že?
Tom13-Zd.
Moje dcera, tedy Tomova maminka, byla, jak je vidět, spokojená, hlavně se svým synem, který už ji přerostl! Pořád byl skoro nejmenší ve třídě a najednou........šup!
Tom13-T+P
Tady už s úsměvem na tváři se sestřičkou a jejich dalším miláčkem - Pegginkou. Co ta má samostatných fotek, to by vystačilo na hodně tlusté album. No co, je to také člen rodiny a my ji máme všichni rádi.
Tom13-T+Z+P
A tady je s rodinným miláčkem (teď který je větší miláček, že?) oslavenec s maminkou.
Tom13-my4
A tady je zbytek - tedy my - návštěva, také je vidět, že nám bylo fajn.
Tak Tomíku, celých krásných 13 let ať se Ti vždy líbí svět. Ale ještě na závěr mi to nedá, chtěla bych Ti za nás (celou tu lavici) chtěla popřát, aby se Ti dařilo na tom soustředění s MAT-FYZ, už vůbec to, že Tě vzali mezi sebe jako benjamínka a eléva, je čest! Tak hodně úspěchů!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Johnny Johnny | E-mail | Web | 15. února 2012 v 13:47 | Reagovat

Pěkný....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama