CO SE TO S NÁMI STALO?

16. března 2010 v 21:56 | já
To je to, o čem už cca tři hodiny přemýšlím. Tato nejistá doba z nás udělala nedůvěřivé a podezíravé lidi. Určitě by mě dřív nenapadaly takové myšlenky "až za roh", které nevěstí nic dobrého.
Vysvětlím tedy proč mám tyhle nápady a nálady.
Dnes po 17 hod. u nás někdo zvonil, což samo o sobě bylo překvapující. Manžel šel otevřít a za dveřmi byla paní středních let a zeptala se, jestli je to on - tedy pan X. Pak řekla, že máme s nimi už delší dobu uzavřenou smlouvu na kabelovou televizi, platíme včas, že nám nabízí ještě k tomu internet. Tak jsem řekla (protože iniciativu jsem už převzala já - to je moje parketa), že internet mám. Na dotaz, kolik platím (je to opravdu málo - sleva pro důchodce) mi sdělila, že nás vylosovali a můžeme mít od nich NASTÁLO internet ZDARMA včetně zapojení. Ano, myslela jsem si, jo, jo. zase nějaký fór, ale ona se nechala pozvat dál, vše mi vysvětlila, dala na sebe kontakt, pak sepsala smlouvu, kde opravdu uvedla, že cena zůstává jen za kabelovku a je to nastálo. Hned volala na centrálu a ve čtvrtek nám mají ten internet, poněkud rychlejší, než mám, zapojit. A ještě prý si můžeme vybrat k tomu balíček programů na jeden rok zdarma.
Smlouvu jsem četla několikrát, je to tam napsané tak, jak říkala, ale proč si tedy pořád říkám jestli jsem udělala dobře, když jsem souhlasila.
V dnešní době dostat něco zadarmo? Není to divné? Je, já vím, ale už to hold zkusím. Jedinou podmínkou bylo, že to budu rok využívat a pak event. mohu smlouvu zrušit.
Tak co na to vy, kteří to nyní čtete, říkáte? Děkuji za event. komentář.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hannyss Hannyss | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 6:57 | Reagovat

Super blog ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama