NÁVŠTĚVNÍ TÝDEN

5. února 2010 v 12:55 | já
Ano, lze tak tento týden nazvat. Normálně k nám tak jednou za 14 dní přijdou děti na návštěvu, většinou se střídají, nebo jedeme my k nim, ale tento týden, jak jsem se zamyslela, mohu říct, že byl opravdu návštěvní.
Tedy v pondělí k nám přišel manželův syn, který nás navštěvuje opravdu tak 2 - 3 x za rok. Hned v úterý jel manžel do Mostu k lékaři a já si "došla" pro sousedku z 1. patra, které před rokem zemřel manžel, tak aby nebyla pořád tak sama, tak se občas navštěvujeme. Jen co sousedka odešla, tak zazvonila jedna známá, která potřebovala poradit s napsáním dopisu, spíš stížnosti.
Včera, tedy ve čtvrtek přišla asi po půl roce (pořád neměla čas, taky důchodkyně) moje dřívější kolegyně z práce, abychom si zase pokecaly o tom, co je u nás nového.
A zítra přijede na oběd dcera s vnoučaty. No, není to paráda? Staršího člověka vždy potěší, když si na něj někdo vzpomene. A tento týden, paráda! Ještě jsme měli v plánu setkání se snachou a celou rodinou syna, protože snacha má v pondělí svátek, ale zatím nic, o víkendu mají zase bowlení. Tak až někdy příště!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama