BOWLENÍ JAKO O ŽIVOT

29. ledna 2010 v 17:21 | já
Už jsem dlouho nepsala o tom, jaké úspěchy slaví naši "bowlingáři", tedy můj syn Ladislav a vnuk Lukáš. Řekla bych, že jim to poslední měsíce koulelo opravdu dobře, tak si zaslouží také být na mé "Tabuli cti". Tak napíši jen o tom, co jsem si stačila poznamenat nebo vyčíst na tom jejich bowlingovém webu :

Čtvrtý - Vánoční turnaj serie v Ústí n. L. se díky vysokému počtu hráčů hrál o 10.000,- Kč. Třetí místo (2.500,-) díky většímu náhozu ukořistil Ladislav Homola!
Firo-tour Chomutov - výsledky jednotlivých kategorií za měsíc prosinec 09.
V kategorii Mr.Spare je na první místě Ladislav Homola
a v kategorii Mr. & Ms. Junior vyhrál Lukáš Homola.
Po zveřejnění celkových výsledků je již jasné, že do závěrečného finále Czech Masters, které se letos bude hrát poprvé v Bowling centru StrikeLand Chomutov a to poslední lednový víkend, to znamená už tuto sobotu a neděli, postoupili oba, syn i vnuk. Tak zase budu muset (a ráda) držet oběma palečky. Vždyť 1. cena je zájezd pro 2 osoby na Floridu, bylo by to krásné, i když je to dost nereálné, ale také trošku o štěstí, ne?

První neděle v měsíci je již tradičně určena litvínovskému Junior bowling cupu a ani v roce 2010 tomu nebylo být jinak.
V kategorii K3 obsadil 2. místo Lukáš.

Zvýšení osobního rekordu dosáhl v kategorii SK - rodiče s dětmi - Ladislav Homola, kde spolu se svým synem Lukášem obsadili 1. místo.

Dne 12.1.2010 se hrála první hrací runda pátého turnaje z letošního ročníku série PRESTIGE 2009-10 a po šesti hrách je Lukáš na 2. místě!

Dále se hrálo nejdříve v regionech a to o postup na mistrovství ČR v bowlingu a to dopadlo pro oba mé bowlingáře výborně! Postupovali z regionu oba, Lukáš jako 2. a Láďa jako 3. Krása!
To je Lukáš s pohárem
Tohle je syn s cenami!
No a o tomto víkendu se hrálo v Praze tohle mistrovství, kde bylo asi 71 účastníků a ani jeden z mých chlapců nepočítali, že postoupí ze základního kola. Lukáš postoupil a skončil celkově na 4. místě! Byl jako nejmladší účastník a jediný junior mezi dospěláky! Krásné, velká radost a také hodnotné pěněžité i věcné ceny, gratuluji!

Tak tady je náš MISTR, jak já mu teď říkám, byl to opravdu velký úspěch! No a o tom, jestli někdo z těch dvou uspěje zítra a pozítří, budu určitě informovat! Já říkám Lukymu MISTR a on tatínkovi zase JOUDA! Tak palečky držím oběma! Jen tak dál!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cheerful Lady Cheerful Lady | Web | 29. ledna 2010 v 22:19 | Reagovat

Je to úžasné, jak jim to pěkně jde, to vůbec nedokážu pochopit :).
Jinak mockrát děkuju za komentáře u mě, je pravda, že po tak dlouhé odmlce se tři články psané v týdenním intervalu mohly zdát jako velká úroda, ale ono to až tak slavné nebude :). I když zrovna mám čas a taky najednou i chuť napsat, jak se zase hezky mám :). Jen doufám, že se v rámci možností má hezky i Vaše maminka a vy všichni kolem ní. Držím pěsti! A jestli jsem nepřemýšlela o tom, že bych se věnovala psaní? Musím říct, že taková myšlenka si ani netroufnula mi přijít do hlavy, protože si myslím, že moje psaní nejsou zase žádné zázraky :D. I když je pravda, že by mě to nejspíš bavilo :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama