A JE PO SVÁTCÍCH

2. ledna 2010 v 17:12 | já
JEŽÍŠEK TO NESTIHL
Tak tohle je dodatečný Ježíšek, kterého jsme spolu s 5 CD dostali u dcery až dnes. Inu, i když internetový obchod slíbí, ne vždy se to včas povede. Tak nejen naše některé dárečky se opozdily, ale dcera objednávala něco i pro děti. Dárek ale nikdy nezklame a tento je přece parádní! Další ježeček - tedy pardon, JEŽEK, do naší sbírky, která už čítá 140 ks, to je slušné, ne? A tento jim může předsedat, měří totiž na výšku 23 cm! Tak dostal čestné místo v obýváku ve stěně, aby ho všichni, kdo přijdou, tedy hlavně my, měli na očích. Ostatní jsou ve "svém domečku".

Jak už jsem tedy řekla v úvodu, nejkrásnější svátky v roce jsou komplet za námi, jsme všichni, bohužel, zase o rok starší, ale všichni jsme byli v pohodě a to je, myslím, nejdůležitější. Dokonce v prvních minutách nového roku mi telefonicky zavolala vnoučátka - ta nejstarší a ten nejmladší, každý za svou rodinu, tak mi udělali radost. Méně radosti už mně, ale hlavně sobě, udělal manžel, když ho "chytla záda" tak parádně, že si musel před půlnocí lehnout. Ale o půlnoci vstal, popřáli jsme si hlavně to zdraví a já pak už sama seděla se sklenkou šumivého vínka u televize, teprve potom byl totiž ten správný program pro nás - starší seniory - zazpívala jsem si lidovky a pak šla spokojeně spát. Ještě hodně takových hezkých vánočních a novoročních svátků, prosím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cheerful Lady Cheerful Lady | Web | 2. ledna 2010 v 18:03 | Reagovat

No, ježečků máte tedy opravdu požehnaně! Mě také ještě nedorazil dárek z internetu, vypadá to, že už ani nedorazí, a tak jsem musela vymyslet náhradní, tenhle třeba až příští rok :D.
Mám radost, že se vám svátky vyvedly a že váš manžel byl schopen alespoň k přípitku vstát.
Do nového roku tedy kopec zdraví a pak taky lásku svého okolí a trošku toho štěstí :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama