VÁNOČNÍ DÁREK

16. prosince 2009 v 17:49 | já
ANEB TAKÉ JAK NENALETĚT, ABY VÁM PRODALI TŘEBA CIHLU
Využila jsem "bronzovou neděli" a vydala se nakupovat do Prioru, kde slibovali 20 % slevu na všechno. No, řekla jsem si, jak má důchodce jinak ušetřit a šli jsme to s manželem zkusit. Vím, že pro nás, starší - nebo staré? - se už dárky těžko vymýšlí, tak jsem si taky já lámala hlavu, co koupit mé mamince. Už taky říká, že nic nepotřebuje... no jistě mi rozumíte, tak vždy při návštěvě si dělám pečlivě poznámky, co by se tak hodilo třeba do její domácnosti. Tak jsem vymyslela nový mlýnek. Abych to upřesnila - mlýnek na maso. Ten její už opravdu pamatuje hodně, tak mimo jiné jsem ho šla tuto neděli koupit. Ano, měli i tu správnou velikost a ejhle! Ušetřila jsem 60 Kč a mohla za ty peníze koupit ještě něco navíc.
Tak jsem postupně pro maminku nakoupila, co jsem si naplánovala a dnes jsem se rozhodla vše hezky zabalit. Vezmu mlýnek (byl uložený v krabici, jak se koupil) a říkám si, že ho raději zkontroluji, protože maminka přece jen bydlí kousek dál, mlýnek je těžký, co kdyby..... Ještě že mě to napadlo! U mlýnku bylo u kliky rozbité na konci oko, kterým se přišroubuje, aby se mohlo mlít.
No řekněte, napadlo by to někoho? Mne tedy ne. A co z toho plyne? Podívat se do krabice nenapadlo ani mne ani prodavačku, klidně by tam mohla být zabalená i cihla! To nevím, zda by mi to někdo věřil! Takhle jsme na tuto reklamaci obratem obdrželi peníze zpět, ale musím shánět mlýnek nový a na tom už tutově nic neušetřím!
I tady tedy platí to známé: DŮVĚŘUJ, ALE PROVĚŘUJ! Teď už budu kontrolovat naprosto vše!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tom Tom | 9. listopadu 2011 v 14:13 | Reagovat

Ahoj, zkuste mrknout na http://www.vanocnisen.cz je tam plno tipů na vánoční dárky pro rodinu i známé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama