ŠIKULOVÉ

22. prosince 2009 v 18:07 | já
ÚSPĚCHY NAŠICH "BOWLINGÁŘŮ"
12. TURNAJ MAGIC BOWLING CUPU 2009 - PRAHA 19.12.2009
Prosincového turnaje se účastnilo celkem 112 hráčů, kteří bojovali nejen o prvenství v hlavní kategorii ale i o vítězství v kategorii Amatér a Standard. V Amatérovi se nejlépe vedlo Michalu Janovskému a prvenství v kategorii Standard si připsal na své konto Lukáš Homola.
Celkově se v hlavní kategorii umístil Lukáš na KRÁSNÉM 5. místě s průměrem na 1 hru 209,92 a na také pěkném 33. místě Ladislav (otec) s průměrem 190,75 na hru, což je také paráda!

KRÁL BENEDIKTU MOST
Na tomto turnaji byl vyhlášen i vítěz celé série. Vítězství si odnesl Michal Mužík, na druhém místě v celoročním hodnocení skončil Jára Lorenc. Třetí místo obsadil Láďa Homola a nejlepší ženou roku byla vyhlášena Květa Kožíšková.
Jak je vidět, i tady se dařilo, vždyť také několikrát byl v jednotlivých sériích vítěz!

FIRO-TOUR CHOMUTOV 2009
Ve Strikelandu v Chomutově se v neděli 20.12.2009 odehrál poslední turnaj do série CocaCola Junior Cup 2009. Změřit své síly přišlo 37 juniorů.
V nejlépe obsazené kategorii A (nejmenší) si výborně počínal Tomáš Rulf a s přehledem zvítězil. O další medajle to již byl urputný boj. Stříbro vybojoval Toník Nahodil a bronz David Schovanec.
V Kategorii B se ze řetězu utrhla Gabča Vlasáková, která s průměrem 204,75 nenašla přemožitele. Druhý skončil Honza Vořechovský a úspěch domácích odchovanců završil třetím místem Martin Soukup.
Mezi nejstaršími se zvedla konkurence příjezdem Lukáše Hurycha. Litvínovští tak již musí zapnout, aby brali medajle. Tentokráte nezbyla na Ivanu Pádárovou. Zvítězil Pavel Procházka (průměr 215) před Lukášem Homolou a právě Lukášem Hurychem.
Jelikož se jednalo o poslední turnaj série, došlo i na vyhodnocení celkových výsledků. A bylo co brát, sponzoři nezklamali. Jen FIRO-tour věnoval poukazy v hodnotě 13 500,- Kč.
Junioři tak obdrželi spousty věcných cen a i veliké (zmrzlinyprosté) poháry. Výsledky jen telegraficky:
Kategorie A: 1. Toník Nahodil, 2. David Schovanec, 3. Milan Šteffek
Kategorie B: 1. Honza Vořechovský, 2. Michal Janovský, 3. Gabča Vlasáková
Kategorie C: 1. Lukáš Homola, 2. Pavel Procházka, 3. Ivana Pádárová
V kategorii juniorů zvítězil za celý rok s přehledem náš Lukáš!
Tady je a pomáhají mu držet všechny ceny jeho sestra Lada a jeden kamarád - kolega.

Tak určitě by se těch vítězství a krýsných umístění mého vnuka i syna našlo více, ale to jsou ty poslední, které jsem na webu našla. Tak jen tak dál v příštím roce! GRATULUJEME!

PĚVECKÁ KARIÉRA
Nejen za zpěv, ale určitě i za hru na flétnu si zaslouží pochvalu moje vnučka Terezka, která chodí do Mostu na gymnáziu do sboru SMOG. Absolvují dost i vánočních koncertů, no a těch zkoušek! Letos to bylo na rozsvěcení vánočního stromku v Lužici
Dále u vánočního stromu v Praze na Staroměstském náměsti -

Koncert v Penzionu Astra v Mostě :

Koncert v kostele v Mostě :
Tak, to jsem se zase pochlubila a hned je mi líp! No řekněte, nejsou to šikulové? Ostatní vnoučátka samozřejmě taky, ale o těch zase příště!

A JEŠTĚ JEDNA "ŠIKULKA" NAKONEC:
Protože nám od oběda v neděli zbyla jen jedna porce na další den, rozhodla jsem se, že si zase jednou uvařím sladké plněné knedlíky. Protože jsme se zdrželi ve městě, tak jsem těsto s mísou, ve které jsem ho uhnětla hnětačem (byla to spec. mísa na hnětení a šlehání) dala do hrnce, kam jsem dala teplou vodu a ještě pro jistotu ji přihřála na plotně. Tak to "urychluje" občas moje maminka. Jenže.... miska z umělé hmoty se tak nějak parádně přicucla k tomu nerez hrnci a ne a ne je rozdělit. Ani po částečném zchlazení, ani po úplném zchlazení, prostě paráda, se mně zase něco povedlo! Manžel musel vzít velký šroubovák, dát ho na dno misky a praštit do něj kladivem. A bylo po problému, ale také po míse! No jo, člověk se hold učí celý život! Dobře mi tak!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama