PELE-MELE

8. prosince 2009 v 17:54 | já
VÁNOČNÍ PRAHA
Ano, ta musí být hezká! Už asi 3 roky se tam chystáme, ale vždy do toho něco vlezlo! Tak jsem letos jen s malým předstihem cca 10 dní zajistila hotel na 3 dny, tedy 2 noci! Měli jsme odjet dnes ráno, včera bylo sbaleno (nic moc, jedna taška), ráno jsme vstali, jak jsme měli, abychom stihli včas odjet, ale zase NIC! Manžel sotva sedl, natož se ohýbat, nebolela děsně jen páteř, ale také kolena, no jako naschvál! To tentokrát ty moje problémy bych já v pohodě zvládla! No, museli jsme jít aspoň nakoupit, protože jsme nepočítali s tím, že budeme obědvat a večeřet doma, ale když jsme přišli domů, tak jsem kvitovala s povděkem i já, že jsme zůstali doma! Těch cca 45 min. na nohou mi bohatě stačilo! Tak snad to ještě někdy vyjde!

JAK JSEM SI KOUPILA DVD
Jak známo, písničky EVY A VAŠKA mají rádi především, nebo jenom ti ze starší generace, ke které oba s manželem patříme. Koupili jsme si tedy jejich nové DVD s tím, že si ho pustím na mém počítači. Už jsem si tam jiná pouštěla, ale tohle si řeklo, že ne a ne a ne! Tak co teď? No co jiného, kvůli Evě a Vaškovi jsme si pořídili nový DVD přehrávač! Stejně jsem si řekla, že to má už každý, no a když už máme hiifi věž (ještě i s gramofonem ne jen na kazety a CD), video i PC s internetem, přece nebudeme troškařit, ne? Tak teď abych zase sháněla nějaká DVD, abych na tom přehrávači vůbec měla co přehrávat, že?

ZVÍŘÁTEK UBYLO
Nedávno jsem psala i ukazovala foto zvířátek mých dětí a vnoučat. U dcery měli od Pegginky dvě malá štěňátka a psí slečna už má novou paničku, psí kluk musí u nic vydržet až do Štědrého večera, protože je to překvapení pod stromeček. Tak někomu udělá radost, ale dcera s dětmi, kteří si na něj už zvykli, no a samozřejmě hlavní psí maminka, tak ti budou zase smutní. Ale jinak to nejde, to je život!
Horší to je s černým, krásným a mladým kocourkem, kterého měli u syna v rodině. Ta jejich kočičí farma, která měla 6 členů, už jich má jen 5! Kocourek jim vběhl při dovozu uhlí k domku rovnou někam pod kola auta a od té doby ho nenašli. Hledali, hledali, ale nic. Chudinka, asi se někde dobře schoval, určitě trpěl a asi už je v psím nebíčku! Škoda, byl tak mladý a krásný!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama