KONEC FEŤÁKŮ V NAŠEM BARÁKU?

14. listopadu 2009 v 11:58 | já
Včera večer nám s manželem nebylo "akorát", tak jsme šli spát "se slepicema". Je pravda, že jsem usnula brzy, ale v noci jsem se vzbudila a koukala do blba a poslouchala... Jedno z mála, co mi ještě dobře slouží, je sluch. Uslyšela jsem, že před domem bouchly dveře od auta, ale ne normální, ty zašupovací, co mají sanitky ..... a taky policajti.
Tak jsem vstala a šla k oknu. Správně, u našeho vchodu zastavilo auto Městské policie i s majákem a dva strážníci šli k nám do vchodu. Nebyla jsem líná jít ke dveřím, odemknout, otevřít a poslouchat, cože se to děje. Normálně nejsem zvědavá, ale v 1,00 hodl v noci? Slyšela jsem dole bouchat na dveře a několikrát vyzývat, aby otevřeli. Jasný, bylo to v suterénu, kde bydlí sám jeden mladý muž, který ale většinou není sám a dle nájemníků, kteří bydlí nad ním, tam bývá i dost veselo. Ne, že by se opíjeli, oni prý tam fetují! Je prý to cítit nahoru až do 1. patra, ale my až nahoře nevíme nic, no přiznám se, že ani nevím, jak by to mělo být cítit. A jak se pozná feťák, když zrovna nefetuje? To taky nevím, ale slyšela jsem od sousedky, že prý už se měl dávno odstěhovat, nějak snad "zapomněl" odevzdat klíče, má odpojenou elektřinu a když měl soused podezření a šel se tam podívat, byla tam parta lidí, kteří si svítili svíčkami a "vařili fet".
Nechceme domyslet, co by se stalo, kdyby něco chytlo. Už jednou totiž jeden soused cítil po baráku plyn. Šel po čichu až došel k těmto dveřím, majítel si postavil asi zfetovaný konvici s vodou na plyn a usnul! Ještě, že to zatím dobře dopadlo. Tak se domnívám, že asi ty strážníky taky někdo musel zase zavolat, protože se tam něco dělo. A to určitě, byli tam půl hodiny! Pak odjeli, jak jsem slyšela, ale přiznám se, že už jsem byla líná se jít kouknout, jestli odjížděli sami nebo ne.
Ale fakt, při pohledu na toho mladého muže bych nepoznala, že fetuje. Vždy pozdravil, otevřel dveře, podržel a kamarádi a kamarádky mají všichni klíče od vchodu. Zajímavé, že? Ale také se tady všichni trochu bojíme, snad už se něco změní.... a bude KONEC FEŤÁKŮ V NAŠEM BARÁKU?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama