BLÁZNIVÁ BABIČKA!

9. listopadu 2009 v 12:28 | já
Tak jsem včera šokovala rodinu. Ale proč? Na jednu stranu je pravda, že jsem se doslova "řehtala" ještě v posteli výroku, který napsala moje vnučka : "Tak to mě přivažte k praseti a vyválejte v bahně, babička je na Facebooku!", ale připsala i "Vítej mezi námi"! Mně to zas až tak zvláštní nepřišlo, proč? Jsem zvídavá a učenlivá, snažím se a když jsem se od vnoučat dověděla, že skoro celá rodina je přihlášená na Facebooku, tak jsem šla za nimi! No, dnes jsem si ještě přečetla dovětek od mého syna (tedy otce vnučky), také vtipný, prý: "No to mě namaž medem a vyválej v mraveništi!" a dodal, "ahoj mami". Už mi dříve řekl můj vnuk, tedy bratr a syn výše uvedených, že prý se se mnou "vytahuje", že jsem moderní babča, která surfuje na internetu, ale mládeži, pozor, bude nás přibývat! Nechceme ještě patřit do starého železa a tak se snažíme. Například já neznám spojení, že "to nejde"! Musí! Tak dlouho mě rozčilovalo, když se mi na obrazovce zobrazovalo, že probíhá aktualizace programu Windows, že mám špatný kód! To mně ale dalo práci, než jsem no nejen našla, ale musela 3 x opravovat, protože ta číslíčka jsou tam tak malá, že ani přes brýle jsem na ně dobře neviděla. Ale nevzdala jsem to a dokázala sama bez pomoci dětí nebo vnoučat. Také mi nešly otevřít některé emaily, protože jsem tam neměla přidané všechny koncovky, řeknu-li to zkráceně a česky! Ale i tento oříšek jsem si vyřešila sama a po svém! A víte všichni, jakou mám potom radost? Nevíte, protože pro Vás je to hračka, ale já pak mám radost, že ještě ta skleróza není tak daleko!
No a ještě taky musím dodat, že od 30.11.2008 mám instalované na mém blogu počítadlo, kde ani ne za rok (až za 3 týdny) mám 1588 návštěv! A to se přiznám, že mám velkou radost, protože jsem to nečekala!
Ale těšte se děti i vnoučátka, toto je určitě dědičné, tak na tom budete jednou minimálně určitě tak dobře jako já (budu z nebíčka koukat!), protože moje maminka mi vesele ještě v 85 psala SMS zprávy na mobil a věřím, kdyby nepřišla více jak před 3 roky o zrak, dokázala by to ještě dnes, kdy je jí 89 let! Tak se mějte a brzy na Facebooku nashle se těší bábi!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cheerful Lady Cheerful Lady | Web | 9. listopadu 2009 v 15:50 | Reagovat

No proč ne, Facebook je přeci pro všechny :).

2 Kačka Kačka | 10. listopadu 2009 v 12:09 | Reagovat

Panečku :) já mám taky moderní babičku. Jste skvělá a úžasná :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama