TO BYLA ZASE NOC!

24. října 2009 v 12:36 | já
Tak to byla zase noc! Opakuji to pro zdůraznění, že to opravdu nebylo nic příjemného! Šla jsem včera spát "se slepicemi", sice jsem brzy usnula, ale už o půlnoci se vzbudila, šla na WC a ještě ve 2,45 hod. jsem koukala na hodiny! Kdyby to ale šlo jen tak ležet! Nešlo! Co mi dělala bolest, která mi vystřelovala do levé nohy (zase ten můj výhřez na páteři), to nebylo možné nikam tu nohu dát, tak jsem se koulela ze strany na stranu, do toho začalo bolet to pochroumané levé rameno, no nic pěkného!
Tak když jsem nemohla spát, tak jsem si "jen tak" přemýšlela, no o čem jiném v noci, než "o blbostech", že? Když jsem si tak včera na ICQ povídala s dcerou, která už nechce žádný pevný svazek, tak jsem vlastně přišla na to, že jsem asi "černá ovce rodiny". Moje maminka měla v celém životě jenom tatínka, moje sestra po smrti svého muže před 7 lety netouží ani po kamarádce, natož aby se koukala po chlapech, moje dcera je už asi tak 5 let sama, žádnou známost na trvalo do bytu nechce ani vidět (i když by mohla), starší vnučka ve svých 21 letech není ještě zamilovaná, mladší vnučka ve svých 16 letech taky zatím kluky nemusí. A já? Já mám třetího manžela! I když mně ta první dvě manželství nevyšla (ne z mé viny), nepoučila jsem se a hups do třetice, ale už opravdu naposledy! No řekněte všichni, jsem já normální v této rodině?
Tak takové blbosti se mi honily hlavou místo toho, abych spala. Když už jsem začala usínat, tak jsem slyšela z kuchyně i přes zavřené dveře, jak mi můj mobil připomíná snad každou minutu dost nahlas, že potřebuje nabít! No, než to poslouchat, tak jsem zase vstala a šla ho vypnout. Pak jsem už asi brzy usnula, ale před pátou hodinou ranní jsem byla opět vzhůru a pro změnu jsem si vzpomněla, že jsem něco zapomněla vyndat večer z mrazáku, tak jsem zase vstala....
No řekněte, je tohle nějaké spaní? Doufám, že ta dnešní noc, která bude o hodinu delší, bude lepší, ne zase takové utrpení!
Ráno jsem si jedním sprejem nastříkala (kromě léků) páteř a levý kloub nohy, druhým zase rameno, abych mohla trošku fungovat!
Ale jinak si nestěžuji, dnes svítí sluníčko, ostatní jsou v pořádku a já ještě žijí, tak je vše OK!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cheerful Lady Cheerful Lady | Web | 26. října 2009 v 8:49 | Reagovat

Tak tohle mě mrzí :(. Snad bude brzy líp..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama