SMUTNÉ ZPRÁVY A PSÍ TRÁPENÍ

17. října 2009 v 12:50 | já
Opravdu nevím, co se to pořád děje. Počasí nám už dává delší dobu "zabrat" a vždycky je mi hodně líto těch, kteří jsou postiženi tímto neštěstím nebo dokonce přijdou o život. Zrovna tak mám vždy slzičky na krajíčku, když vidím, jak se občas zachová nějaká lidská hyena - to není máma, která odloží své děťátko do kontejneru! Je to strašně smutné a nechtějte vědět, co bych nejraději s touto osobou provedla! No asi jako většina ostatních, nic pěkného, ale věřím, že na každého jednou dojde!
Tak nejen, že jsem smutná z těchto a podobných smutných zpráv, ale ještě navíc jsme všichni (tedy já s manželem a dcera s dětmi) prožívali společně s "naší" Pegginkou to její psí trápení! Jak jsem již psala, čekala první potomky, jak já jim říkala - Pegginky. No, plodová voda odtekla a stále se nic nedělo. Celá rodina už byla v pozoru a ve strachu, nakonec musela pomoci dr. veterinářka a Pegča musela jít na císařský řez! Višchni, opravdu všichni jsme jí drželi pěstičky a měli na krajíčku slzičky! Nakonec to dobře dopadlo, kluk a holka se mají k světu, no ale Peggy bude mít ještě chvíli "bebíčko" a moje dcera "díru" v peněžence! Hlavní je, že vše dobře dopadlo, vždyť takový pejsek je přece člen rodiny a všichni ho tak bereme. Tak všichni 3 hodně zdravíčka a kousek štěstíčka.
Dostala jsem od vnoučka čerstvé fotky, tak jsem neodolala, některé zmenšila a ukazuji je :
Tak tady jsou chvíli po té, co přijeli domů. Psí mamina je ještě omámená, ale dětičky už mají hlad!
A tady je přesně vidět, jací jsou to "pašáci"! To dole je ruka mé vnučky, no nedivte se, vždyť se teprve narodili a mamina má normálně 2 kg, teď po porodu prý 2,5 kg, tak 15 dkg na 1 dítě, to je hezký!
A tady je vidět, jak velké "bebíčko" má Pegginka - maminka. Snad to brzy přebolí!
No a tady jsou ještě krásně vidět obě dětičky i s mamčou! Tak ať se daří, ale jak mne informovala před chvilkou vnučka, mamča Pegča to určitě zvládne skvěle!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Anna Anna | Web | 27. listopadu 2010 v 20:00 | Reagovat

Drzim palce!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama