FOTKY Z NETU

9. října 2009 v 14:05 | já
Tak jsem si "brouzdala" po netu a prohlížela foto rodiny a příbuzných a známých. To, co se mi líbilo jsem si uložila a chci se také pochlubit tady :
Tak můj syn zase jako vítěz měsíce - nyní za srpen 2009 - podotýkám, že v soutěži bowlingu jako MR. Split - Firo-tour.
A aby to nebylo jeho synovi líto, tak on je také vítěz v bowlingové soutěži Firo-tour, ale za měsíc září a v kategorii Mr. Junior.
Tohle foto jsem našla na stránkách Gymnázia Most a je to jedna z mála (nebo jediná?) fotek, na které je dcera (ta tam učí) a vnučka (její dcera - ta tam nejen chodí, ale i zpívá ve sboru SMOG.) A je to na zahájení letošního školního roku.
Tady je moje vnučka Terezka ještě jednou, už na jiné školní akci, kde je vidět, že nejen zpívá ve sboru, ale i krásně hraje na flétnu.
No a tady je pro změnu můj synovec Dalibor se svou dcerkou Lucinkou, která byla minulý týden oficiálně pokřtěna v Brně. Sluší jim to, že? Taky si to synovec pořádně užívá!
A tady jsou fotky ze svatby. Dala jsem je sem proto, že na tom vozíčku je moje dávná kamarádka Vlasta, o které jsem tady už psala a vdávala se její vnučka. Vlaďka, mamina nevěsty (stojí vedle ženicha) jako malá holka vyrůstala s mým synem. Dnes bydlí v Dobříši a tam na zámku měli tuto svatbu, tedy její dcera.
Tady je svatební foto páru, jak jim to opravdu moc sluší. Měli to hezky naplánované, znají se už cca 8 let, žijí spolu a ...
tady je vidět, že napřed si vyzkoušeli nejen společné žití, jak jim to půjde, ale i to, jestli budou moci mít děti, takže jejich malá Dominička byla mamince a tatínkovi na svatbě! Tak hodně štěstí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cheerful Lady Cheerful Lady | Web | 9. října 2009 v 23:22 | Reagovat

Opět výběr krásných fotek :). Tak ať se všem daří ve všech směrech jako dosud :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama