"PROFLÁKNUTÁ" VNOUČATA NA WEBU

5. září 2009 v 13:29 | já
Tak jsem dnes "listovala" webovými stránkami gymnázia Most i Litvínov, našla jsem tam nějaké fotky mých vnoučátek a také na webu bowligovém a tam jsem zase našla to zbývající vnoučátko, co není zatím na gympláckých stránkách, ale také mého syna jako vítěze měsíce července. Tak s tím asi začnu, hezky od nejstaršího, že?

Tak, to je on, vítěz měsíce července v bowlingové soutěži Firo-tour! I když je to kategorie B, dobrý, ne? No, až na to, že mu tady pěkně "zmastili" jméno. Správně je LADISLAV, ano!

VNUK LUKÁŠ
Toho jsem na gympláckém webu nenašla, ale zato na bowlingovém je dost často a tak jsem měla problém a nevěděla, kterou z jeho fotek, myslím fotek z udílení cen, měla vybrat. Tak snad tuhle?
Je to fotka z turnaje v Pardubicích, kde skončil na krásném 2. místě.

A nebo tuhle?
Tady se uplatnil na mezinárodním poli i jako "dospělák".

VNUČKA LADA
Tady mně to dalo dost práce, ale kdo hledá, najde. Naše Lada maturovala s vyznamenáním na Gymnáziu TGM Litvínov již v r. 2007, ale na oslavu 60. let gymnázia šla a také jsem tam našla její foto :
Je to ta nejkrásnější v 1. řadě, ano ta první zprava i s milým úsměvem.
Z jejího působení na Universitě Palackého v Olomouci mám zatím jenom pouze foto z jejího výborného nápadu, jak ukázat profesorům, vyučujícím je japonštině, naše národní zvyky. Tak zorganizovala "Mikulášskou nadílku".
Ano, teď už ji jistě poznají všichni. (Pro jistotu - zase ta 1. zprava, úplně zprava, stojící).

VNUČKA TERKA
Tak tu jsem našla na webových stránkám Gymnázia Most dost často, protože zpívá v pěveckém sboru SMOG a hraje tam na zobcovou flétnu sólo.
Tak tady měl SMOG vánoční koncert v mosteckém kostele. Pouštěla jsem si celé DVD z tohoto koncertu a mohu říci, že to nemělo chybu. Opravdu PARÁDA. Také na tom má zásluhu určitě jen ne sbor, ale sbormistryně! Gratuluji!

Tak tady je Terka uprostřed. Zrovna mají odpočinek.
No a tady je SMOG v akci. Ta úplně vpravo je Terka (zase úplně vpravo? Zajímavé, že?)

VNUK TOM
Taky u Toma jsem našla spoustu obrázků na webu Gymnázia Most a nevěděla jsem, kterou vybrat. Jsem ráda, že moje vnoučata "nezapadla do stereotypu" a jsou akční. Mám radost.
Tak tady jsou fotky.
19. - 20. června 2009 - Matematická soutěž Adama Riese
Ve dnech 19. a 20. června se trojice studentů třídy Prima našeho gymnázia zúčastnila v rámci českého týmu závěrečného kola matematické soutěže Adama Riese v Annaberg-Buchholz (SRN). Účastníky tohoto závěrečného kola jsou studenti prim gymnázií Ústeckého kraje a pátých tříd gymnázií spolkových zemí Sasko, Bavorsko a Duryňsko, kteří úspěšně absolvují předcházející regionální kola. Česká část výpravy se v letošním roce skládala ze studentů našeho gymnázia, Gymnázia Louny, Gymnázia Bílina, Gymnázia Rumburk a Gymnázia Litoměřice.
Tak to jsou z této soutěže ty "nesoutěžní". Jak jsem slyšela, kdyby Tom "nezmastil" poslední část, byl by adept na vítěze! Ale i tak se umístil krásně!

Tady je Tom zase ten úplně vpravo (není v tom nějaká symbolika?) s krásným úsměvem. Zrovna v pohodě, jak se zdá.
To jsou záběry z Debatiády. Nevím, o čem zrovna debatují, ale i toto mu jde výborně!
Debatiáda je soutěží, kde se žáci a studenti učí všímat si svého okolí a zapojit všechen um a znalosti k tomu, aby toto okolí dokázali zlepšit. Je místem, kde by se měli naučit, že svět skutečně zlepšit lze. Díky své vůli získávají cenné zkušenosti. Naučí se, jak správně formulovat myšlenky a jak obhajovat svůj názor.
Tak to bylo něco málo o tom, jak se prezentují moje vnoučátka. A protože jak jsem již psala, tak se Tom také snaží (i když nerad) sportovat, nedalo mi to, abych sem nevložila aspoň 2 fotky z posledního soustředění hokejbalu v Lubenci, které nedokončil..... skončil na ošetření v nemocnici s četnými odřeninami (ale parádními) a sešívanou ránou na koleni. Ještě teď má ortézku, ale ve středu už mu vyndají stehy. Tak příště více štěstíčka! A tady jsou ty fotky :
Tak, moje milá vnoučátka, pokračujte úspěšně dále ve vašich aktivitách, ať mám zase o čem brzy psát! Hodně úspěchů!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cheerful Lady Cheerful Lady | Web | 8. září 2009 v 18:30 | Reagovat

Taky jim všem přeji mnoho úspěchů :). Je to krása, krása!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama