POD ČAROU (neboli podčárník)

16. září 2009 v 16:55 | já
Ano, taky tak se dá nazvat moje dnešní povídání. Jak už jsem psala, odvezli jsme manžela v pondělí do Prahy na operaci. I když nám ani jednomu nebylo lehce, byli jsme stateční a "drželi" jsme se, i když na druhou stranu emoce, které dusíme v sobě, mohou být pro zdraví nebezpečné. Ale takhle jsme se rozhodli, tak už se nedalo nic jiného dělat.
V pondělí jsem tedy po příjezdu v poledne byla lehce "rozhozená", takže jsem nic moc nedělala. Zato ale v úterý jsem se už pustila se vší vervou do "akce", aby mi tu nebylo samotné smutno. Naplánovala jsem si spoustu úkolů, ale hned v úterý mi plány překazil můj bolavý zub. Nejsem "posera", proto tyhle věci neodkládám a už jsem proto utíkala k mé zubařce. Sice jsem tam strávila asi 2,5 hodiny, ale účel to splnilo a pro velký úspěch si to zítra zopakuji. A pak mně už šla práce od ruky tak, jak jsem potřebovala a dnes to mělo pokračování. Určitě mi hodně pomohly telefonáty od manžela, že operace proběhla bez komplikací v pořádku a dnes už se cítí téměř skvěle! Jsem tomu ráda a ani se mi nechce věřit, že v jednom zdravotnictví je možný tak rozdílný přístup zdravotnického personálu k pacientům! Všechna čest všem v nemocnici v Praze - Motole!
Tak a protože jsem měla ještě doma dojídat nějaké zbytky, nebyla jsem 2 dny vůbec nakupovat a vyrazila jsem až dnes. A těch dotazů, co jsem musela všem zodpovědět! No je to jasné, stále chodíme s manželem všude spolu i po nákupech, no a potom když jde někdo sám, tak vznikají dohady a otázky, na které musí vždy ten druhý reagovat. Ale i to jsem zvládla, dokonce mám z dnešního dne jednu hezkou perličku. Když jsem si to tak šlapala s ruksakem na zádech (jinak ho nosí manžel), zavolala na mne nynější manželka mého prvního manžela - otce mých dětí, tak jsme přátelsky "pokecaly", když v tom volal můj manžel z nemocnice, ona byla vedle a protože ho zná, tak ho nechala pozdravovat :-)! Za chvíli přišel její manžel, tedy můj první manžel, tak jsme to všechno znovu probrali a všichni se pozdravovali navzájem! No není to krásné? Všechno zlé je dávno zapomenuto a tak by to mělo být!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama