KRÁSNÉ FOTKY (aspoň pro mne)

7. září 2009 v 17:20 | já
Tak tohle jsem musela dát na můj blog, protože se mi ty fotky moc líbí.
Tohle je moje maminka, fotka je pořízená asi před 14 dny a maminka, které bude mimochodem za "pár" devadestát let a vypadá si myslím dost dobře, tak tahle maminka má na klíně svoje nejmladší pravnoučátko - Lucinku, které je něco přes 3 měsíce. Sluší jim to spolu, že? Také si to myslím! Fotku pořídil můj synovec, když jel své babičce její pravnučku přes půl republiky ukázat. Hodný, že?

No a ta krásná slečna vlevo, to je Lada, její nejstarší pravnučka, které je .... no to se neříká, ale už jsem to tady psala. Ta slečna vedle je bowlingová kolegyňka jejího brášky. Nechali si celé jejich družstvo - hrají jako Kulový blesk - vyrobit spec. dresy, tak se včera na turnaji fotili. Jak jim to sluší, to posuďte sami.
To je náš "mistr bowlingu" vnuk Lukáš a
tohle jeho táta, tedy také můj syn. Tak co, že jsem měla pravdu a moc jim to všem sluší! No proto jsem se musela taky pochlubit se všemi fotkami.
No a ještě přidávám komentář k včerejším výsledkům na turnaji :
Nejvíce napínavé to bylo v kategorii rodiče s dětmi. Bronzovou příčku poprvé obsadil Michal Janovský se svou maminkou Janou. První a druhou příčku od sebe dělila pouze jedna jediná kuželka, kterou se Pavlu Procházkovi staršímu nepodařilo srazit, a tak se svým synem Pavlem obsadili druhé místo a vítězství si odnesli Lukáš a Ladislav Homolovi.
Dál už není komentáře třeba!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cheerful Lady Cheerful Lady | Web | 8. září 2009 v 18:23 | Reagovat

Super fotky :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama