ŠPATNÝ TÝDEN

24. července 2009 v 16:23 | já
Tak se tento týden moc nepovedl, nemyslím počasí, ale nás dva doma. Manžel byl minulý týden na kontrole u odborného lékaře, který konstatoval, že problém, který měl před měsícem, je zažehnán a objednal ho ke kontrole až v lednu příštího roku. Jenže: problém se vrátil i při braní předepsaných a změněných tablet, objevil se v úterý a ve čtvrtek zase. Manžel na nervy, mně to nepřidalo. Ale ukázala se "síla Hujerovic rodiny". Snacha řekla, že už se na nás nemůže koukat, jak se trápíme, nelenila a zavolala kamarádce do Prahy, aby manžela objednala na vyšetření tam. Říkala, že víc doktorů víc ví a má jistě pravdu, jsme jí za to moc vděčni a budeme doufat, že nám v Praze pomohou aspoň do té doby, než se "problém" nevyřeší. Tedy ne důsledek, ale příčina, nad kterou si tady doktoři lámou hlavu několikrát ročně již devět let. Tak jedeme v pondělí do Prahy a "hin sa ukáže"!
No, přece já nebudu pozadu, ne? Mne trápí hlavně už řadu let ty moje bolesti páteře, jak bederní, tak krční a přesto, že už půl roku beru dost silné léky na dlouhotrvající problémy s ramenním kloubem, léky mají v indikacích napsáno, že léčí revmatickou artritidu a ten druhý bolestivé stavy, související s onemocněním páteře a kloubů, někdy mi je tak zle, až je mi špatně od žaludku. Moje neuroložka je nemocná a už prý vůbec nebude a praktická lékařka se divila, že při braní tak silných léků mě ještě bolí páteř. No, je vidět, že musíme mít oba něco extra.
A abych dokázala, jak psychika dokáže "zblbnout" člověka, tak uvedu příklad, jak jsem dnes ráno nakupovala: Šli jsme na trh, viděli letní jablka a meruňky, tak jsme si je koupili. Vím, že nemáme brambory, tak je jdeme koupit a jdeme ven z trhu. Říkám manželovi, že je škoda, že tam neměli borůvky, že bych si dala plněné knedlíky. No, zkrátím to, měli a hned vedle těch jablek, neviděla jsem je. Tak jsme se vrátili, koupila si borůvky a zase odcházíme, když v tom si vzpomenu, že chci dělat k obědu květák na mozeček a květák jsem zapomněla koupit. Jo a taky jsem chtěla upéci švestkový koláč a švestky taky nemám. Tak se vracíme, koupíme květák i švestky a zase jsme na odchodu, ale ouha! Ještě jsem zapomněla na cibuli, tak jdeme zase zpátky. Jo a to se přiznám, že cedulku s nákupem jsem měla stále u sebe, ale v kapse. Ještě že jsme se nevraceli stále k jednomu prodejci, ale ke třem, i tak si asi mysleli, že jsem pěkně sklerotická babka. No a dnes bohužel měli pravdu. Tak to dokáže s člověkem "narušená" psychika důsledkem špatného zdravotního stavu manžela. Tak doufám, že příští týden bude líp!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama