UŽ MÁM I SYNA, O KTERÉM SE PÍŠE ... ZATÍM NA WEBU

7. června 2009 v 19:08 | já
Na Benediktu se 1.6. uskutečnil další turnaj Král Benediktu, kterého se zúčastnilo 19 hráčů. K naší velké radosti se k nám vrátila Jaruška Kožnarová, která po sedmi měsících, kdy nehrála, dokázala porazit extraligové hráče. Z kvalifikace nepostupovalo 7 hráčů. Posledním postupujícím byl Petr Hurych s výkonem 486 kuželek a první nepostupující Dušan Mrviš zahrál jen o kuželku méně. Kvalifikaci vyhrála s velkým náskokem Zlatka Würzová.
Ve čtvrtfinále se jí už nedařilo a mezi posledních šest hráčů nepostoupila. Do finále postoupili přímo květnový vítěz Míša Mužík a Jára Lorenc. O poslední postupové místo ve finále bojovali Jitka Lehnerová, Petr Holubčák,Irenka Nováková a Láďa Homola. Posledně jmenovaný zahrál 190 a doplnil finálovou trojici. Jitka Lehnerová měla smůlu a zahrála o kuželku méně. Ve finále nedal Míša Mužík nikomu šanci a obhájil květnové vítězství.
Cenu na podporu vítězství mužů tedy převzal junior. Druhé místo vybojoval Láďa Homola a třetí místo zbylo na Járu Lorence. Láďovi Benedikt svědčí. V dubnu druhý, v květnu třetí, v červnu druhý a příště to již určitě vyjde. A nejvyšší náhozy ? ZlatkaWürzová 211 a Lukáš Homola 243. Ještě jednou gratulujeme Míšovi k obhajobě a těšíme se se všemi nashledanou v září. mk

Tohle jsem opsala z Bowling-webu Chomutova. Taky šikovnej kluk, že? Chválím oba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama