STŘEPY A ŠTĚSTÍ

13. června 2009 v 13:21 | já
Říká se, že střepy přinášejí štěstí. Ne vždy je to ale pravda. Asi jich bylo málo z té rozbité "svítilničky", protože je pravda, že jsem průkazku našla. Ale HAPPY DAY EVERY DAY, jak mi popřál syn (a díky slovníku na internetu už něčemu rozumím), to taky hned nezafungovalo.
Včera nám totiž "odešla" naše milá stará známá kamarádka - 12-letá televize. Manžel ji zapnul a říká, že nejde obraz. Jako "znalec" k tomu jdu a něco tam vrčelo, ale hned vzápětí smrdělo. Neváhala jsem a hned jsem vytáhla kabel ze zásuvky a pro jistotu i od videa, protože to bylo propojené a už jsem zažila, jak u sousedů od televize vyhořeli. No a co teď? Nabízí se v podstatě jen dvě varianty. Ta první je zjistit, jestli se vyplatí oprava (a jestli to vůbec půjde), tak nechat opravit, což jistě nebude taky levné a ta druhá - ano, samozřejmě koupit novou. Třetí variantu, a sice nekupovat žádnou druhou, tu jsem hned zamítla, vlastně oba.
Jenže my, "Pat a Mat" to sami těžko zvládnem. Tak zase budeme muset využít nabídky syna k tomu, abychom některou z těch dvou variant uskutečnili. Ach jo, no ale nic se neděje, znáte přece moje nejčastěji používané! "Když nejde o život".... tak vzhůru k dalším zítřkům, snad už lepším!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama