UŽ MÁM VNUKA, O KTERÉM SE PÍŠE V NOVINÁCH

25. května 2009 v 12:00 | já
Ano, okopírovala jsem článek (rozhodně to není první a věřím, že zdaleka ne poslední) z novin. Lukáš zraje jako víno a věřím, že brzy, když si kliknete na ABL (= amatérská bowlingová liga), bude na nejvyšších místech celorepublikového žebříku už brzy i náš Luky.

Junioři Čechie Litvínov stále vedou ligu
V neděli 26. dubna se v Praze uskutečnilo 2. kolo jarní části Juniorské bowlingové ligy. Všechny týmy si přijely pro maximální počet bodů. Také litvínovští junioři se chtěli ukázat v co nejlepším světle a uhájit prvenství, což se jim nakonec povedlo. Ligu tak vedou o dva body před JBN Kutná Hora D, který jediný dokázal nad litvínovským týmem vyhrát.
V bodování jednotlivců si litvínovští drží přední pozice: 1. Lukáš Homola, 3. Pavel Procházka ml., 4. Ivana Pádárová. Vyvrcholením ligy bude poslední 14. června v Kutné Hoře. Přestože je věkový průměr hráčů juniorského týmu Čechie Litvínov 14 let, využili nabídky chomutovského Strikelandu a zúčastnili se jarní části chomutovské 1. ligy družstev dospělých.
V březnu a dubnu proběhla 4 kola, ve kterých bojovalo 8 družstev. Junioři Lukáš Homola, Ivana Pádárová a Pavel Procházka ml. získávali jedno vítězství za druhým a mezi dospěláky si nakonec vybojovali druhou pozici. Na rozdíl od dospělých soupeřů obdrželi dárkový koš jen plný sladkostí. Vyhrál Trojitý nářez a třetí byl tým Firo tour.
První neděli v květnu si to v litvínovském bowling centru si to opět rozdali junioři mezi sebou. Na 5. kolo JBC se dostavilo 21 hráčů a hráček a 13 jejich rodičů. Všichni hráli s obrovským zápalem a bylo to na výsledcích znát. Některé prohry byly skutečně jen o kuželku: K1 - 1. Daniel Cvrček 421 bodů, 2. Tomáš Kratochvíl ml. 420 bodů, 3. Filip Král, K2 - 1. Gabriela Vlasáková, 2. Michal Janovský, 3. Štěpán Heligr 580 bodů, 4. Jan Vořechovský 579 bodů, SK - 1. Homolovi 1 087 bodů, 2. Procházkovi 1086, Ivana a Karel PÁDÁROVI.
Poslední 6. kolo jarní části soutěže se uskuteční opět první neděli v měsíci, a to 7. června od 10 hod. Klára Pádárová Bowling Club Čechie Litvínov

Pro ty, kteří našeho Lukáše neznají, tak je to ten vpravo. Bowling ho rozhodně dost baví, ale taky se mu dost daří. Tak tedy držíme pěsti, přejeme všichni hodně úspěchů při dalších turnajích a vůbec v republikovém žebříčku! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama