PŘEKVAPENÍ NA DRUHOU

3. května 2009 v 9:46 | já
Tak to je "čerstvé" foto ze včerejška, kdy jsme slavili vlastně všichni, ale moje zlatíčka víc, samozřejmě. Už máme nové pořadí co se týče velikosti, tak aby to bylo vidět. Zleva : Tom, Terka, Lada, Luky. Ten teď vede, co se týče výšky.
Jinak musím říct, že jsem byla mile překvapena dětmi. Nějak dospívají nebo co a asi vidí, čím nám, seniorům udělají největší radost. Minulý týden jsem dostala mj. od Toma a Terky přímo takový přívěšek zřejmě na klíče. Na přední straně je napsáno : Báječná babička a na zadní straně:
Jak vychovat dobře vím,
vnoučky trochu rozmazlím.
Těší se vždy na dárečky
a dobroty od babičky.
No není to krásné? Udělali mi opravdu velkou radost. A protože ještě bude jedna dodatečná oslava mne u nás v sobotu a Lada tady nebude, mile mě překvapila, že mi sama za sebe dala kytičku s omluvou, že tady nebude. Radost byla opět na místě. Pořád říkám, že jsou to moje zlatíčka a to platí čím dál víc.
A dnes jely holky, tedy Lada vzala sebou na exkurzi Terku, do Olomouce, kde Lada studuje tu její japonštinu na Universitě Palackého a chce Terce ukázat, jak to tam chodí, protože ona by tam jednou taky chtěla studovat.
Ano, takhle se určitě usmívají děvčata i teď, jedou zrovna vlakem do Olomouce spolu a nedá mi to, musím pochválit i paní pokladní na mosteckém nádraží. I když si kupovaly každá u jiného okénka jízdenku, paní u okénka, kde kupovala jízdenku moje dcera pro Terku se zeptala, jestli jedou spolu. Ano, říká dcera, ale jedna má junior pas a druhá ne a je jí 15 let. Paní ochotně řekla, že se podívá a ejhle! Koupily si společnou jízdenku a cena: 493 Kč pro obě pendolínem a tak se dcera zeptala, jaká by byla cena, kdyby jela Terka sama, teď se podržte! Tu skoro pětistovku by zaplatila a i Lada měla nyní jízdenku levnější než na junior pas. To jsou kličky co, ale kdo to má všechno vědět? Ještě že existují slušní a poctiví lidé a moc jim děkujeme!
Tak to bylo to moje milé překvapení na druhou a teď tajně doufám, že se bude konat ještě jedno, aby bylo na třetí. Jdeme za chvilku s dědou se podívat na vnoučka Lukyho, který hraje zase jeden turnaj v bowlingu a mooooooc bychom mu přáli, aby vyhrál! Tak hodně štěstí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama