NOVÝ ŽIVOT

15. května 2009 v 13:54 | já
Tak jsem tak nějak více méně ukončila ságu našeho rodu (není to jísté, já si určitě budu ještě dále vymýšlet - už mě něco pomalu napadá) a ejhle! Další pokračování je na světě! Není to tedy zásluha přímo "naší rodiny", ale do rodiny taky patří! Mému synovci (tedy jeho manželce) se včera pět minut po půlnoci narodila krásná dcerka Lucinka! A jak je vidět, šťastný tatínek byl u toho, protože snímek je pořízen ihned po narození! A protože je to opravdu nádhera, tak se kochejte se mnou :
Tak je tady a moc hezky kouká na ten svět! Však se taky pěkně "courala"! Tak přeji hlavně to zdravíčko, ale taky štěstíčko, jak se říká : Lidé na Titaniku byli taky zdraví!
A taky jsem si dala tu práci a spočítala jsem, že to je mojí maminky už 9. pravnoučátko! A to určitě ještě není všem dnům konec! Tedy co se týče narození dalších! Bratr má ještě bezdětného syna a pokud vím, tak další 2 synovci mají teď po jednom dítěti! U nás v rodině máme děti rádi a tak věřím, že jich bude dost! Tak přeji i mé mamince, aby se od těch sedmi vnoučat dočkala ještě dalších pravnoučat, i když vím, že od mých dětí to už určitě nebude! No a rozdíl mezi těmi jejími pravnoučátky je dost velký - nejstarší pravnučka (tedy moje vnučka) má 21 let! Krásný den!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama