DOVOLENÁ A MY A NEBO NAOPAK?

16. května 2009 v 12:44 | já
Tak je sobota krátce po poledni a venku vysvitlo sluníčko! Hurá! Po tom ošklivém včerejšku, noční bouřce a lijáku je to radost! No a my s manželem se chystáme zítra (úmyslně říkám chystáme a ne jedem, už se mi to mockrát nevyplatilo) na 6 dní do Františkových Lázní. Jen tak. Podívat se po známých i neznámých místech, zajet si někam na zájezd po okolí, uvidíme. No a právě vše záleží na počasí. Nemusí být vedro, ani bychom nechtěli, ale pršet by taky nemuselo. Strávit za cca víc jak osm tisíc Kč na pokoji bychom mohli doma podstatně levněji.
Opravdu jsou Františkovy Lázně už teď moc hezky upravené, čisté, i když drahé! Na Frantíka si už sahat nemusím, není mi to nic platný, ale jinak......... no uvidíme.
A ještě máme letos v plánu se podívat tak na 4 dny do Prahy. Manžel zavzpomíná kde kdysi dávno bydlel, kde "čutal" balon ve Vršovicích a také se podíváme na naše nádherné památky. Sice už je známe tak, že bychom mohli napovídat, ale copak není ta naše republika krásná? Je, já vím, až v posledních letech na ty zlé lidi. Ale ty nepředěláme. Každý by si měl začít s výchovou u svých dětí a třeba někdy v budoucnu se to všechno zlepší.
Tak jsem se ještě "pochlubila" Prahou a teď si vlastně uvědomuji, že ani nevím, co děti a dovolená. Vím jen, že syn s rodinou se chystá na "pár" dní do Londýna, průvodce jim bude jejich dcera, tedy naše Lada a dcera? Nevím zatím nic, jen děti "popojíždějí" samostatně, jako např. se teď vrátil z "přírody" Tom (10 dní = 3500 Kč), Terka byla na "báječné" 3 dny v Olomouci u své sestřenky "omrknout" své budoucí studium v UPOLu, Tom má jet ještě od školy do Anglie, což taky nebude levná záležitost, ale protože tam Terka už byla, tak je na řadě a dcera je v tom opravdu poctivá, co jeden to druhý, a to je dobře. A Terka má ještě teď před sebou zájezd do Mnichova, kde jejich sbor zpívá a ta legrace taky není zadarmo, stojí 2000 Kč na 2 dny. Síla, co? A chudák matka samoživitelka - kde pak má vzít na dovolenou, že? V každém případě všem přeji hodně sluníčka a krásných zážitků!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama