A JE PO DOVOLENÉ, ALE STÁLO TO ZATO

23. května 2009 v 14:21 | já
Ano, to je hotel Melodie ve Františkových Lázních. Manžel tam byl jako kulisa, aby bylo vidět, že jsme tam byli spokojeni. Musím, nejen protože se to sluší, ale hlavně proto, že si to zaslouží, pochválit majitele hotelu manžele Mazancovi za opravdu komfort. Ubytování bylo perfektní, ještě nikdy jsme neměli tak hezký pokoj, co říkám pokoj, to byl přímo byt: chodbička, obývák, ložnice a samozřejmě príma sociální zařízení! Televize, telefon, dokonce i lednice. Všude čisto, péče o klienty parádní. Také musíme pochválit stravu, snídaně většinou bufet a to si nás ještě dvakrát rozmazlovali párky a smaženými vejci. Večer byly tři chody, no na nás, kteří jsme zvyklí jíst nejpozději do 17 hod. to bylo moc, ale ten necelý týden se dá všechno zvládnout a taky paní Mazancová, také mj. recepční hotelu, ta byla ochotná ke všemu. Zkrátka a dobře, tak nějak si představujeme, že by to mělo vypadat všude. Ale známe to. Leckde je to úplně jinak.
My jsme jezdili léta na týdenní pobyty do Mar. Lázní, úplně náhodou jsme to zkusili sem a i když Frant. Lázně také dobře známe, bylo nám tam mooooc fajn, dokonce líp než v Mariánkách. Je tam větší klid, hodně zeleně a tím i čistší vzduch a všude moc hodní a ochotní lidé. I v obchodech a restauracích, až jsme si občas připadali jak na jiném světě.
No takhle si manžel "hověl" v křesle v obýváku při čtení novin, měli jsme tam i balkonek na ulici, kde se dalo sedět a abych nezapomněla, měli jsme také nádherné počasí po celých 6 dní. Vzhledem k tomu, že tento termín na nás "zbyl", tak to byla fantazie.
Tohle je také jenom "kousek" jednoho z vícero parků, kde bez bázně a hany běhají veverky, poletují a zpívají ptáčci, ho prostě paráda.
A také má tento hotel strategicky parádní umístění. Pro nás, "sociály", co jsme většinou přijeli vlakem je to blízko nádraží, hned vedle parku a pár minut od hlavní promenády. Takže jsme si vlakem zajeli do nedalekého Chebu, jen si osvěžit paměť a také zavzpomínat do Mar. Lázní. Ale jako vše, také tento pobyt skončil a my už se budeme těšít, budeme-li živi a zdrávi, že se tam příští rok určitě vrátíme!
Takže ještě jednou touto cestou moc děkujeme manželům Mazancovým za prožití krásného téměř týdne dovolené.
Tady vkládám ještě fotku, kde dělá manžel "inventuru" v peněžence na lavičce před nádražím.
A tady ještě typická fotka z Mariánských Lázní u známé fontány.
Ještě dodatek: toto je ložnice, paráda co?
Toto je důkaz, že jsem tam byla i já, a se mnou, tedy za mnou kytičky.
Taková mášinka, mašinká tam jezdila za 80 Kč na osobu.
To není v Itálii, to je také ve Frant. lázních, to bylo krásně, co?
Jo a ještě jen tak na okraj. Celá naše útrata za ten necelý týden byla včetně toho, co jsme zaplatili za pobyt a stravu 11 300 Kč. Ještě musím ale dodat, že jsme z toho zaplatili 600 Kč za masáže (každý jednu), děda si udělal "radost" za 300 Kč a já za 700 Kč. Tak a teď je to vše.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama