BUDÍČEEEEK!!!!!!!!!!

13. února 2009 v 17:27 | já
Ano, teď se tomu směji, ale ..... no zařekla jsem se, že tuto "hračku" už nepůjčím do ruky ani svému synovi, ani mému manželovi.
Tuto meteostanici mi uvedl celkem lehce a šikovně do provozu můj skoro patnáctiletý vnuk a syn mi chtěl ukázat, jak to funguje, tak tam něco zkoušel, no a v noci přesně o půlnoci mě něco vzbudilo, takové divné pípání, které jsem neznala. Než jsem se probrala, co to vlastně pípá, zvuk se zrychloval a zrychloval..... Teď mi to docvaklo, že na meteostanici je i budík. Ano, byl uveden do provozu, což jsem poznala na displeji. Protože to byla nová věc, musela jsem napřed pročíst návod, abych věděla, jak to nejen zastavit, ale i vypnout, protože tento budík je opravdu důkladný, za 5 minut pípal znovu.
No dobrá, zapomněla jsem až zase asi po 14 dnech...........znovu přesně o půlnoci, ale to už jsem věděla, "zač je toho loket" a šla to rychle zastavit (ne vypnout). Řekla jsem si, že to vypnu až druhý den, no a druhý den jsem to asi zaspala, prostě jsem chodila okolo a nic. Ale už v noci jsem si vzpomněla, že ve dne jsem slyšela něco pípnout a na dotaz, co to bylo, mi manžel sdělil, že se koukal, jestli funguje ta stanice. JASNÝ! No ale jak jsem říkala, přes den jsem zapomněla a další noc jsem opět musela vstávat a jít o půlnoci zastavovat ten urputný budík, který by mimochodem probudil snad i mrtvolu. A proto: syn ani muž se k němu již nesmí přiblížit! Dobrou noc!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama