A JSOU ZASE VÁNOCE

19. prosince 2008 v 17:30 | já
Tak už máme zase Vánoce za dveřmi. Někdo je má rád, někdo naopak nenávidí. Já patřím mezi ty, kteří se na Vánoce těší a dělá všechno pro to, aby byly hezké, klidné, spokojené pro všechny. Peču dost druhů cukroví, zdobím na 1. adventní neděli okna a posléze celý (uklizený) byt a i když mi to poslední roky trvá už déle, nejsem z toho nervozní, ani mi to nevadí. Je to prostě život. Mám ráda, když mohu obdarovat své blízké (to samozřejmě i mimo Vánoce), ale přece jen teď je to všechno takové trochu jiné, všichni jsme naměkko a přece jen citlivější.
V poslední době se sice stále častěji ukazují v televizi příběhy, kde jsou "na špici" podnikové večírky se spoustou alkoholu. To si myslím, že není to pravé ořechové. Opít se dokážeme i mimo svátky, ale měli bychom se naučit být k sobě hodnější po celý rok. Jak by to bylo hezké, kdyby taková vánoční nálada byla stále! Přece jen by bylo určitě méně násilí a zločinů. Já si tady na internetu při čtení emailů nebo jiné činnosti pouštím taky vánoční koledy a je mi dobře.
Také si všichni přejeme všechno možné, ale v poslední době přece jen převažuje přání hodně zdraví. Když je člověk mladý, tak to tak nevnímá, ale čím jsme starší, tím víc si toho zdravíčka vážíme a vše ostatní už je opravdu nedůležité.
Tak tedy všem, opravdu všem, kteří to budou i nebudou číst, přeji opravdu moc krásné Vánoce dle svých představ, klid, pohodu, hodně zdraví i štěstí a mějte se rádi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milča Milča | 20. prosince 2008 v 16:17 | Reagovat

Tobě také přeji hezké Vánoce a hlavně oběma moc a moc zdarvíčka.Tvoje druhá  skoro dcera.M

2 Já | 26. prosince 2008 v 16:27 | Reagovat

Proč skoro? Jsi prostě moje dcera, já to tak beru. A jsem ráda, že mám dvě.

3 Cheeerful Lady Cheeerful Lady | Web | 14. října 2009 v 17:29 | Reagovat

Já Vánoce miluju :). Akorát mě to vždycky chytne trochu brzo ;D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama