DĚKUJI, NECHCI

25. listopadu 2008 v 14:34 | já
Tak jsem se domnívala, že mi po 5 letech automaticky skončí stavební spoření, ale ouvej! Když se nic nedělo, tak jsem se rozhodla zeptat na internetu na vedení této banky, co mám udělat pro to, abych dostala své naspořené peníze. Po 14 dnech a dvou urgencích mi napsali, že musím jít dát písemnou výpověď, která trvá 3 měsíce a běžet mi začíná následující měsíc po té, co tento dokument podepíši.
Tak jsem se nejdříve zkusila SMS zprávou domluvit na termínu návštěvy, když se nikdo ani druhý den neozval, šla jsem na tuto pobočku osobně. A dobře jsem udělala. NIKDO tam nebyl, tedy myslím klienty, takže jsem hned mohla zasednout a vyslechnout si podmínky. Nejdříve mi bylo řečeno, že výpověď bude platit až od 1. 1. 09, protože teď už na 1. 12. je pozdě. Když jsem řekla, co mi bylo řečeno na jejich ústředí, tak to najednou šlo a výpověď by měla běžet od 1. 12. do 28. 2. Pominu-li to přesvědčování, že mám spořit dál, jak se mi to vyplatí a že dostaneme klidně bez ručitele půjčku 600 tis. Kč (!), tak jsem ráda, že to mám za sebou. Námitka, že mi bude za chvíli 70 let a brát si takovou půjčku ...... neuspěla. Finanční poradce má maminku, které bude 90!
Tak mě aspoň přesvědčil, jak je nebezpečné nechat si poslat peníze složenkou (to se napřed divil, že nemám účet, pak proč jsem ho zrušila...), tak jsem zavolala synovi a "nechala" si na jeho účet poslat moje pětileté úspory. Doufám, že ho to nijak finančně nezatíží a já už fakt nechci peníze dávat žádné státní ani jiné instituci, protože dostat je pak v pořádku a včas zpět, to je pořádná fuška. Oni ví, proč nám dávají tu státní podporu! Děkuji nechci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 diviznacka diviznacka | E-mail | Web | 18. prosince 2010 v 20:13 | Reagovat

Jo, to znám, můj mobilní dealer měl taky babičku 90 let. A další, který nám chtěl na obci na převáděčce prodat matraci, měl taky co? Uhodneš to? Babičku 90 let! Jak nápadité argumenty, asi jedou podle stejných příruček, jak na důchodce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama